تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

واکنش جدید نوبخت به سند منتشر شده درباره خزانه خالی دولت

محمد باقر نوبخت، رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت دوازدهم با وجود تحریم، میلیارد‌ها دلار به صورت نقد به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.

کد خبر: ۱۱۲۷۹۱
۱۴:۳۳ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

نوبخت و سند منتشر شده درباره خزانه خالی دولت

دیدارنیوز ـ بر اساس سند منتشر شده محمد باقر نوبخت، رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه در زمان پایان دولت دوازدهم در مرداد ماه طی نامه‌ای برای اتمام طرح‌های عمرانی اولویت دار به محمود واعظی، رئیس دفتر ریاست جمهوری خواستار پرداخت مبلغی در جهت تکمیل و بهره برداری از پروژه آبرسانی به آبیک شده تا طرح‌های نیمه تمام کمتری باقی بماند. اما واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به درخواست تخصیص بودجه برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه آبیک بیان کرده است: «تمام موجودی خزانه تخلیه شده است و موجودی وجود ندارد.»

 نوبخت و سند منتشر شده درباره خزانه خالی دولت

در واکنش به انتشار این خبر نوبخت در خصوص سند تحویل خرانه خالی به دولت حجت الاسلام رئیسی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود اظهار کرد: لازم به ذکر است که خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده و خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می‌شود. این بدان معناست که خزانه هیچ وقت خالی نمی‌شود.

او افزود: حتی اگر چنین ادعای محالی صحت داشت، پس چطور طی سه ماه گذشته حقوق‌ها از سوی دولت جدید پرداخت شده است؟

نوبخت ادامه داد: دولت دوازدهم با وجود تحریم و محاصره اقتصادی، میلیارد‌ها دلار به صورت نقد و قابل دسترس به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.

رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه با انتشار پست دیگری در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: دولت دوازدهم با وجود تحریم، میلیارد‌ها دلار به صورت نقد به عنوان موجودی ارزی تحویل دولت سیزدهم داده است.

نوبخت و سند منتشر شده درباره خزانه خالی دولت

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر