تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
کد خبر: ۱۱۲۷۸۰

تیزر: گفت‌وگوی دیدار با عبید ملک رئیسی معلم و فعال اجتماعی بلوچ

۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸

عبید ملک رئیسیدیدارنیوز - وظیفه همه رسانه‌ها است که بار‌ها و بار‌ها به سراغ مسائل و مشکلات استان سیستان و بلوچستان بروند و آن را به چشم و گوش مخاطبان خود برسانند. حجم مشکلات و بحران‌های این استان آنقدر زیاد و پیچیده است که هر چند وقت یکبار هم به سراغ این استان برویم باز هم می‌توانیم درباره آن بگوییم و بنویسیم. اما یک مشکل جدی وجود دارد: نگاه به این استان، از دریچه نگاه مرکز نشینان است. دیدار در گفتگو با عبید ملک رئیسی، معلم و فعال اجتماعی بلوچ تلاش کرده تا بدون واسطه مسائل این استان را مطرح کند و روایت‌های یک معلم خرید خدمات در مرز ایران و پاکستان را ثبت کند. متن و فیلم کامل این گفتگو را در روز‌های آینده در دیدار بخوانید و ببینید.

در این گفت و گو پیرامون مسائل معلمان خرید خدمات، بحران آب و گاز در سیستان و بلوچستان، کمبود فضای آموزشی در این استان و مشکلات آموزش مجازی و ترک تحصیل دانش آموزان دختر و ... بحث شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: