تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان

اشتغال مولد و پایدار با توسعه آموزش های مهارتی مبتنی بر نیاز بازار کار

کد خبر: ۱۱۲۷۳۱
۱۱:۳۲ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

اشتغال مولد و پایدار با توسعه آموزش های مهارتی مبتنی بر نیاز بازار کار

دیدارنیوز خوزستان:مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: فراهم سازی زمینه کارآفرینی ، اشتغال مولد و پایدار با توسعه آموزش های مهارتی مبتنی بر نیاز بازارکار لازم و ضروری است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان؛ عبدالنبی سواعدی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان با دلاور عسگری مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خوزستان در خصوص راه کارهای گسترش همکاری وتوسعه مهارت آموزی دیدار و گفتگو کردند. سواعدی با اشاره به اینکه گسترش همکاری با اصناف در اولویت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان است اظهارکرد: کثرت و تنوع مخاطبان اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خوزستان و تنوع در ایجاد اشتغال ظرفیت بسیار خوبی برای مهارت آموزی محسوب می شود. وی عنوان کرد: مهارت یکی از پایه های اساسی رشد و توسعه جوامع انسانی است که به کارگیری آن در حوزه های مختلف شغلی مسیر حیات فردی و اجتماعی افراد را مشخص و استعدادها و توانمندیهای آنان را در زمینه های مختلف شکوفا می نماید . سواعدی بیان کرد: اجرای قوانین الزام به فراگیری مهارت، با همکاری اصناف می تواند مهارت را در میان اقشار جامعه از کاسبان، کارآموزان و صاحبان صنایع به گونه ای گسترش دهد که با ایجاد زنجیره ملی جایگاه رفیعی برای مهارت آموزی ایجاد کند. وی گفت: برای استقرار نظام صلاحیت حرفه ای طرح شناسه کار منابع انسانی آماده بهره برداری واجرا در اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خوزستان است. سواعدی با تاکید براجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی برای تربیت نیروی ماهر ومتخصص و توانمندسازی منابع انسانی گفت: این طرح در راستای اجرایی نمودن بند ۲ سیاست های کلی اشتغال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و بند ۵ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی و با هدف استفاده از ظرفیت بخش های غیر دولتی در توسعه آموزش های مهارتی اجرا شده است. سواعدی در پایان جلسه با تأکید بر لزوم توسعه آموزش های فنی و حرفه ای، خواستار حمایت ومشارکت فعال اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی خوزستان دربرگزای نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت شد

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر