تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج - قزوین/ یک کشته و ۲۳ مصدوم

رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز از ️تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج- قزوین خبر داد و گفت: طی این حادثه ۲۴ دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند.

کد خبر: ۱۱۲۷۲۱
۱۰:۳۶ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج - قزوین

دیدارنیوز ـ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز گفت: این تصادف زنجیره‌ای ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه صبح امروز و در محدوده پل هشتگرد رخ داد و ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه و لغزندگی جاده بوده است و در این تصادف ۲ نفر مجروح شدند.

اما آمار پلیس با آمار اورژانس کشور مغایرت دارد. به طوری که مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج - قزوین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: به دنبال این تصادف تا این لحظه ۲۳ مصدوم با ۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به مرکز درمانی انتقال یافتند.

خالدی گفت: از این ۲۳ نفر مصدوم یک نفر در بیمارستان جان باخت و حال یک مصدوم وخیم گزارش شده است.

رییس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی استان البرز هم در این رابطه اعلام کرد: حادثه تصادف زنجیره‌ای در آزادراه کرج - قزوین یک کشته و ۲۲ مصدوم شامل ۱۱ مرد و ۱۱ زن داشت.

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج - قزوین/ یک کشته و ۲۳ مصدوم

مهرداد بابایی به ایرنا گفت: این حادثه صبح امروز در آزاد راه کرج - قزوین و در محدوده جایگاه سوخت المهدی به مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز گزارش شد.

وی اظهار داشت: در این حادثه ۳۰ دستگاه خودرو شامل ۲۵ دستگاه خودرو سواری، ۴ دستگاه کامیون و یک دستگاه وانت در اتوبان کرج - قزوین با یکدیگر برخورد کردند.

بابایی گفت: بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس استان البرز به محل اعزام شدند.

تصادف زنجیره‌ای ۳۰ خودرو در اتوبان کرج - قزوین | یک کشته و ۲۳ مصدوم

وی ادامه داد: ۴ نفر از مصدومان در محل حادثه توسط تکنسین‌های اورژانس درمان سرپایی شدند.

همچنین ۱۱ مصدوم به بیمارستان شهید مدنی کرج، ۷ مصدوم به بیمارستان امام جعفرصادق (ع) شهرستان ساوجبلاغ و یک مصدوم نیز توسط بالگرد به بیمارستان تامین اجتماعی البرز منتقل شد.

رییس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی البرز گفت: متوفی این حادثه یک پسر حدود ۱۹ ساله بود که علیرغم تلاش‌های انجام‌شده، به علت شدت جراحات واردشده در بیمارستان جان باخت.

این مسئول اظهار کرد: علت وقوع حادثه توسط پلیس راه البرز در دست بررسی است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر