تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

داورزنی مدیر عامل پرسپولیس می‌شود؟

پرسپولیس هنوز مدیر عامل ندارد و بازار گمانه‌زنی‌ها در این مورد داغ است. آخرین نام مشهوری که برای نشستن بر صندلی مدیر عاملی پرسپولیس شنیده می‌شود، محمد رضا داورزنی رئیس سابق فدراسیون والیبال است.

کد خبر: ۱۱۲۷۱۵
۱۰:۰۱ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

داورزنی مدیر عامل پرسپولیس

دیدارنیوز: انتخاب مدیرعامل پرسپولیس، این روز‌ها تبدیل به دغدغه شده است. همین روز گذشته یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری از وزارت ورزش خواست تا هرچه زودتر تکلیف مدیرعاملی این باشگاه را مشخص کند.

اگرچه عنوان شده بود مدیرعامل پرسپولیس بعد از دیدار این تیم با الهلال مشخص می‌شود، ولی هنوز چنین اتفاقی نیفتاده و این تیم در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر هم بدون مدیرعامل و همچنان با سرپرستی مجید صدری به کار ادامه می‌دهد. در این بین البته نام افراد مختلفی هم به گوش می‌رسد که پس از چندی یا تکذیب می‌شود و یا اینکه عنوان می‌شود مذاکره با آن‌ها خوب پیش نرفته است.


بیشتر بخوانید: شرکت مالی عزیزی خادم با رمال مشهور؟!


پس از مطرح شدن نام چند مدیر سرشناس حالا نوبت به محمد رضا داورزنی، رییس فدارسیون والیبال رسیده تا نامش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مطرح شود. این موضوع سوژه گزارشی برای روزنامه فرهیختگان بوده و حتی ادعا شده که مذاکراتی هم صورت گرفته، ولی از قرار داورزنی چنین پیشنهادی را نپذیرفته است. در بخشی از این گزارش آمده است: «مذاکراتی با محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال برای حضور در مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس انجام شده، اما او این پیشنهاد را رد کرده است. اینکه داورزنی که درحال حاضر در لوزان سوئیس حضور دارد، به چه دلیل این پیشنهاد را رد کرده مشخص نیست، اما شنیده‌ایم فرد مذاکره‌کننده با او اصرار بسیاری برای حضورش در پرسپولیس داشته و حتی معتقد بود با حضور این فرد، اسپانسر نیز آماده کمک خواهد بود؛ اسپانسری نام‌آشنا که البته حاشیه‌هایی نیز در سال‌های گذشته با خود به‌همراه داشته است.»

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر