تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

یحیی گل محمدی به دنبال مهاجم استقلالی

یحیی گل محمدی از شرایط خط حمله تیم پرسپولیس راضی نیست. حالا خبر رسیده است که او اگرچه گزینه خارجی را ترجیح می‌دهد اما در صورت عدم امکان در اختیار گرفتن گزینه خارجی کاوه رضایی مهاجم سابق استقلال مد نظر اوست.

کد خبر: ۱۱۲۷۰۵
۰۹:۱۳ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

کاوه رضایی گل محمدی پرسپولیس

دیدارنیوز: یحیی گل محمدی از عملکرد خط حمله تیمش راضی نیست و به دنبال جذب یک مهاجم جدید است. اولویت گل محمدی برای تقویت خط حمله پرسپولیس خرید بازیکن خارجی است اما در صورتی که پنجره نقل و انتقالات قرمزها باز نشود ظاهرا کاوه رضایی مهاجم سابق استقلال گزینه مدنظر سرمربی قرمزها خواهد بود.

این در حالی است که یحیی گل محمدی بارها بر لزوم جذب مهاجم تاکید داشته اما مسئله بسته بودن پنجره نقل و انتقالات می‌تواند یک مانع جدی بر سر راه تقویت خط حمله سرخ‌ها باشد.


بیشتر بخوانید: شرکت مالی عزیزی خادم با رمال مشهور؟!


پرسپولیس اگرچه بعد از شکست سنگین از الهلال توانست در نخستین گام تیم فولاد را در لیگ برتر با نتیجه‌ای خوب شکست دهد اما بسیاری از کارشناسان بر لزوم تقویت این تیم به خصوص بعد از جدایی ستاره‌های سرنوشت ساز آن تاکید دارند. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر