تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

مجوز مصرف اضطرار به واکسن رازی نمی‌دهند!

علی اسحاقی، مدیرعامل موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی گفت: اکنون سازمان غذا و دارو می‌گوید مجوز نمی‌دهیم. چون شرایط تغییر کرده و با ۸ ماه پیش متفاوت است و حتما باید آنالیز بینابینی را بدهید.

کد خبر: ۱۱۲۶۶۴
۱۵:۲۳ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

مجوز مصرف اضطرار به واکسن رازی نمی‌دهند

دیدارنیوز ـ علی اسحاقی، مدیرعامل موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی اظهار کرد: علت تقاضای ما برای دریافت مجوز اضطرار واکسن کرونا رازی کووپارس این بود که فاز یک و دو آن در ایران انجام شد. برخلاف دو واکسن دیگر ایرانی که مجوز مصرف اضطرار گرفتن و فاز یک و دو آن‌ها در خارج از ایران انجام شده است. داده‌هایی که به سازمان غذا و دارو ارائه کردیم، کاملا مشخص بود که فاز یک و دو این واکسن در ایران انجام شده است.

وی افزود: دکتر نمکی وزیر سابق بهداشت این نوید را دادند که با شروع فاز ۳ واکسن رازی کوووپارس، چون فاز یک و دو این واکسن در ایران انجام شده مجوز مصرف اضطرار واکسن رازی کووپارس صادر می‌شود که مردم بتوانند استفاده کنند و ما از این جهت درخواست دریافت مجوز اضطرار را دادیم.


بیشتر بخوانید: قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت تهران و شهرستان‌ها بدلیل حمله سایبری


اسحاقی گفت: اکنون سازمان غذا و دارو می‌گوید مجوز نمی‌دهیم. چون شرایط با ۸ ماه پیش تغییر کرده و حتما باید آنالیز بینابینی را بدهید. ما تا ۲ هفته آینده این آنالیز را نیز ارائه می‌کنیم.

مدیرعامل موسسه واکسن و سرم‌سازی رازی گفت: متن پاراف‌شده دکتر نمکی روی نامه درخواست کاظم خاوازی، وزیر سابق جهاد کشاورزی مبنی بر صدور مجوز مصرف اضطرار واکسن رازی کووپارس در تصویر مشخص است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر