تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ایسنا: خبر قطع بنزین توسط هکرها در سایت ما منتشر شد

خبرگزاری ایسنا که برای نخستین بار خبر قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت را منتشر کرده بود با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که سایت اینترنتی این رسانه هک شده و این خبر توسط هکرها منتشر شده است.

کد خبر: ۱۱۲۶۶۲
۱۵:۱۱ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

ایسنا خبر بنزین

دیدارنیوز: به دنبال انتشار خبر اختلال در جایگاه‌های سوخت کشور در خبرگزاری ایسنا این خبرگزاری دقایقی قبل توضیحات زیر را منتشر نمود: 

«به اطلاع مخاطبان محترم می‌رساند خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) امروز در ساعت ۱۲:۳۸ مورد حمله سایبری قرار گرفت که در جریان این حمله یک خبر با عنوان «قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت تهران و شهرستان‌ها به دلیل حمله سایبری» بر روی سایت ایسنا بارگذاری شده است.

مسوولان خبرگزاری به محض اطلاع ضمن حذف خبر مذکور، در حال بررسی ابعاد فنی چگونگی این اتفاق و ایجاد تمهیدات لازم برای جلوگیری از وقوع مجدد این چنین اتفاقاتی هستند.
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شدیدا اینگونه اقدامات مذبوحانه را محکوم نموده و از طریق مراجع ذیربط پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.»

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر