تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

زاکانی: دامادم هیچ پولی از شهرداری نخواهد گرفت

شهردار تهران با انتشار توییتی نسبت به انتقادات نسبت به انتصاب دامادش در شهرداری تهران واکنش نشان داد و نوشت: «آقای مهندس حیدری هیچ رابطه استخدامی با شهرداری و دریافتی از آن نخواهد داشت.»

کد خبر: ۱۱۲۶۵۷
۱۴:۱۹ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

داماد زاکانی

دیدارنیوز: علیرضا زاکانی شهرداری تهران در پاسخ به واکنش‌ها در مورد انتصاب دامادش به سمت مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و نوآوری شهری در توییتر نوشت: «جهت پاسخگویی خدمت عزیزان: آقای مهندس حیدری هیچ رابطه استخدامی باشهرداری ودریافتی ازآن نخواهد داشت و صرفا از تجربه و دانش علمی ایشان درحوزه #هوشمندسازی_تهران استفاده خواهم‌کرد. این امر غیرقانونی نبوده واین حکم صرفا برای اشراف ونظارت دقیق بنده ازطریق ایشان دراین پروژه مهم صادر شده‌ است.»

لازم به ذکر است که این انتصاب با انتقادات گسترده کاربران در فضای مجازی و محافل سیاسی همراه شد. 

علیرضا زاکانی که به تازگی به سمت شهردار تهران انتخاب شده است از اعضا جبهه پایداری و از چهره‌های شناخته شده سیاسی اصولگرایان تندرو است. 

او از منتقدان جدی دولت حسن روحانی و اصلاح‌طلبان بوده و سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی را نیز در کارنامه دارد. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر