تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...
متخصصان شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند

حفر و تکمیل ۴۱ حلقه چاه‌های نفت و گاز در ۷ ماه سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور

کد خبر: ۱۱۲۶۵۲
۱۳:۵۱ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

حفر و تکمیل ۴۱ حلقه چاه‌های نفت و گاز در ۷ ماه سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور

دیدارنیوز خوزستان:خصصان شرکت ملی حفاری ایران در ۷ ماه سال جاری موفق به حفر و تکمیل ۴۱ حلقه چاه‌های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شدند.


شرکت ملی حفاری ایران بابک زنگنه مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت در این باره گفت: از این تعداد چاه ۴ حلقه توسعه ای، ۲ حلقه اکتشافی و ۳۵ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.


وی افزود: ۳۲ حلقه از مجموع چاه‌ها در گستره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۵ حلقه در حوزه عملیاتی شرکت نفت فلات قاره، یک حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در قالب پروژه و ۲ حلقه در پروژه‌های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل گردید.

زنگنه اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه امسال متراژ حفاری چاه‌ها با کاربست ناوگان حفاری این شرکت به رقم ۴۴ هزار و ۹۳۴ متر رسید.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: هم اکنون ۱۳ دستگاه حفاری سبک و سنگین خشکی و دریایی این شرکت در موقعیت‌های عملیاتی در حال جابجایی می‌باشد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر