تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

آنری: مسی در پاریس زیر سایه امباپه است

تیری آنری همبازی پیشین مسی در باشگاه بارسلونا درباره حضور مسی در پاری‌سن ژرمن می‌گوید تمام توپ‌ها به امباپه ختم می‌شود و او هم منزوی شده است.

کد خبر: ۱۱۲۶۱۳
۱۰:۱۰ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

آنری درباره حضور مسی در پاریس

دیدارنیوز - تیری آنری، هم تیمی سابق لیونل مسی در بارسلونا در مصاحبه با prime video در مورد شرایط لیونل مسی در پاری سن ژرمن صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از مارکا، تیری آنری در مورد عملکرد مسی در لیگ فرانسه گفت:

مسی منزوی شده است و زیاد توپ را لمس نمی‌کند. من نمی‌گویم که او ناراحت است، اما به نظرم منزوی شده است. من ترجیح می‌دهم او در مرکز بازی کند. فکر نمی‌کنم او از سمت راست بتواند تفاوتی را رقم بزند. او دوران سختی را می‌گذراند و حضور در مرکز زمین می‌تواند به او ریتم لازم را بدهد. ما باید راهکاری پیدا کنیم تا مسی، ام باپه و نیمار بتوانند در کنار یکدیگر بازی کنند. من اطلاعات دقیقی از سطح تاکتیکی تیم ندارم، اما فکر می‌کنم این تاکتیک تاثیر کمی دارد. او به ندرت در جریان بازی مشارکت دارد. مسی زیاد صحبت نمی‌کند، او این کار را با توپ انجام می‌دهد. در حال حاضر تیم متعلق به کیلیان است و همه برای او بازی می‌کنند. این ام باپه است که باعث درخشش پاری سن ژرمن می‌شود. توپ‌ها بیشتر به کیلیان ختم می‌شوند. اگر بیش از یک راننده در تیم وجود داشته باشد، تیم نمی‌تواند به صورت هماهنگ بازی کند و در این تیم، راننده‌های زیادی وجود دارد. آن‌ها با یک سرعت هماهنگ بازی نمی‌کنند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر