تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

سرقت کپسول‌های آتش‌نشانی تونلی در تهران/ دستگیری سارقان

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارقی که کپسول‌های آتش نشانی تونلی را سرقت کرده بودند، خبر داد.

کد خبر: ۱۱۲۵۸۷
۱۷:۰۲ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

سرقت کپسول‌های آتش‌نشانی تونلی

دیدارنیوز ـ سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" در توضیح این خبر گفت: با شکایت نماینده سازمان طرح ترافیک شهرداری تهران، در رابطه با سرقت ۱۵ عدد کپسول آتش نشانی نصب شده در تونل شهدای غزه، کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان اداره هفدهم با مراجعه به محل سرقت و بررسی دقیق دوربین مداربسته تونل، مشاهده کردند خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌ای با دو سرنشین اقدام به سرقت کپسول‌ها می‌کند.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با استعلام شماره پلاک خودروی پژو، معلوم شد که پلاک خودروی پژو متعلق به خودروی دیگری است و این احتمال مطرح شدکه سارقان اقدام به تغییر پلاک خود کرده اند. بدین ترتیب کارآگاهان با اقدامات پلیسی موفق شدند شماره پلاک خودرو پژو را بدست بیاورند.

سرهنگ کنجوریان تصریح کرد: در بررسی‌ها مشخص شد خودرو متعلق به خانمی به نام شیما است که خودرو در اختیار برادرش قرار داده است. این در حالی بود که شهرام ۲سابقه سرقت در پرونده خود داشت. با احتمال دست داشتن شهرام در این سرقت ها، کارآگاهان راهی محل شده و مرد جوان را بازداشت کردند.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی در پایان اضافه کرد: گرچه شهرام در تحقیقات اولیه منکر سرقت‌ها بود، اما در نهایت به جرم خود اعتراف کرد و گفت: من با همدستی سهیل سرقت‌ها را انجام می‌دادم. کپسول‌های اکسیژن را سرقت می‌کردیم تا هزینه مواد مخدرمان را پرداخت کنیم. با اعتراف متهم جوان، همدست او نیز شناسایی و دستگیر شد.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر