تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

بارسلونا به کومان تا آخر سال میلادی فرصت داد!

بعد از باخت در برابر رئال مادرید و انتقادات زیاد از عملکرد کومان، مدیران بارسلونا تا آخر سال میلادی و پایان مراحل گروهی لیگ قهرمانان اروپا به او فرصت دادند.

کد خبر: ۱۱۲۵۶۹
۱۵:۴۲ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

بارسلونا به کومان تا آخر سال میلادی فرصت داد!

دیدارنیوز - رونالد کومان تقریبا از همان روزی که وارد دفتر کار خود در استادیوم نوکمپ شد تحت فشار زیادی قرار داشت و حالا او احتمالا در حال سپری کردن بدترین روز‌های دوران مربیگری خود است. پس از شکست ناامید کننده روز گذشته در خانه برابر رئال مادرید، هواداران بارسلونا خواهان اخراج رونالد کومان شده و حتی دیروز هنگام خروج او از استادیوم به سمت این سرمربی هلندی حمله ور شدند.

اما رادیو کاتالونیا ساعتی قبل مدعی شد فعلا برنامه‌ای برای اخراج کومان در دستور کار مدیران بارسلونا قرار ندارد. به نظر می‌رسد خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بقیه این سال میلادی را نیز به کومان فرصت داده است تا خودش را ثابت کند. در واقع عملکرد بارسلونا در لیگ قهرمانان تعیین کننده سرنوشت کومان خواهد بود و اگر این تیم از مرحله گروهی به عنوان تیم اول یا دوم صعود نکند، این سرمربی باتجربه برکنار خواهد شد.

پس از پیروزی هفته گذشته مقابل دینامو کیف، بارسلونا با تنها یک امتیاز اختلاف نسبت به بنفیکا به رده سوم گروه صعود کرد. بایرن مونیخ پس از سه بازی اول با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار داشته و به نظر می‌رسد رتبه اول گروه را از آن خود خواهد کرد؛ بنابراین بارسا و بنفیکا برای رتبه دوم مبارزه خواهند کرد و نتیجه این نبرد می‌تواند برای آینده کومان بسیار مهم باشد.

بارسلونا هفته بعد ابتدا باید خارج از خانه به مصاف دینامو کیف رفته، سپس در نوکمپ از بنفیکا میزبانی کند و در خارج از خانه مقابل بایرن مونیخ و در تاریخ هشت دسامبر آخرین بازی خود را انجام دهد. اگر بارسلونا موفق به کسب مجوز صعود در دور برگشت شود رونالد کومان بعد از هشت دسامبر نیز به کار خود ادامه می‌دهد و اگرنه، شاهد برکناری او خواهیم بود.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر