تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

لبنان در بازی با ایران به دنبال VAR

فدراسیون فوتبال لبنان در آخرین دیدار رفت دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، به دنبال داوری ویدویی و همچنین حضور تماشاگران در برابر ایران است.

کد خبر: ۱۱۲۵۱۳
۱۱:۱۵ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

دیدار ایران با لبنان در مقدماتی جام جهانی

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال ایران ۲۰ آبان آخرین دیدار رفت مرحله انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را مقابل لبنان برگزار می‌کند.

این دیدار طبق اعلام فیفا قرار است در ورزشگاه «صیدا» به میزبانی لبنان انجام شود تا شاگردان دراگان اسکوچیچ که هم اکنون با کسب ۱۰ امتیاز در صدر جدول گروه A در قاره آسیا قرار دارند برای افزایش امتیازات خود تلاش کنند.

فدراسیون فوتبال لبنان در نامه‌ای مشترک به فیفا و فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده است این دیدار با استفاده از تکنولوژی داور ویدئویی برگزار می‌شود.

لبنانی‌ها منتظر تأیید فیفا درباره استفاده از VAR هستند تا بتوانند برای اولین بار از آن استفاده کنند

از سوی دیگر لبنانی‌ها در تلاش برای حضور تماشاگران در ورزشگاه هستند و احتمال دارد بازی با ایران را با حضور ۶۰ درصدی تماشاگران از ظرفیت کل ورزشگاه صیدا برگزار کنند

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر