تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی شفا اهواز تجهیز و نوسازی شد

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی شفا در اهواز برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به بیماران استان خوزستان تجهیز و نوسازی شد.

کد خبر: ۱۱۲۴۸۰
۱۹:۰۰ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی شفا اهواز تجهیز و نوسازی شد

 

دیدارنیوزخوزستان:سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز یکشنبه در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از مسایل مهم در بحث کرونا مشکلاتی است که در زمان پیک بیماری رخ می‌دهد؛ بیمارستان‌ها عموما تحت تأثیر بیماران کرونایی قرار می‌گیرند و سایر بیماران از خدمات درمانی و تخت بیمارستانی محروم می‌شوند.

وی افزود: باتوجه به این شرایط با درخواست رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، سپاه استان تلاش کرد در این بخش نیز وارد میدان شود و با تجهیز بیمارستان شفا برای کمک به این مجموعه اقدام سازنده ای انجام دهد.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج) خوزستان گفت: وضعیت نامطلوبی را در پیک اخیر شاهد بودیم و اکثر بیمارستان‌ها اشغال شده بودند؛ به همین دلیل برای کمک به کادر درمان، بیمارستان طالقانی و بیمارستان شفا در برنامه‌های سپاه قرار گرفتند و تجهیز شدند.

وی بیان کرد: نیروی زمینی سپاه ۱۰۰ تخت بیمارستانی را در بیمارستان شفا مستقر کرد که اکنون به بهره برداری رسیده است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور گفت: بیمارستان شفا یکی دیگر از بیمارستان‌هایی بود که از رده خدمت رسانی خارج شده بود و همین امر باعث شد گروه‌های جهادی به صورت شبانه روزی برای تجهیز و بازسازی این بیمارستان اقدام کنند.
وی افزود: تعدادی از مجموعه بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی سپاه ولیعصر(عج) نیز به کمک کادر درمان استان آمدند تا خدمات بهتری به مردم و بیماران ارائه شود.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر