تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی شفا اهواز تجهیز و نوسازی شد

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی شفا در اهواز برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به بیماران استان خوزستان تجهیز و نوسازی شد.

کد خبر: ۱۱۲۴۸۰
۱۹:۰۰ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی شفا اهواز تجهیز و نوسازی شد

 

دیدارنیوزخوزستان:سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز یکشنبه در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از مسایل مهم در بحث کرونا مشکلاتی است که در زمان پیک بیماری رخ می‌دهد؛ بیمارستان‌ها عموما تحت تأثیر بیماران کرونایی قرار می‌گیرند و سایر بیماران از خدمات درمانی و تخت بیمارستانی محروم می‌شوند.

وی افزود: باتوجه به این شرایط با درخواست رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، سپاه استان تلاش کرد در این بخش نیز وارد میدان شود و با تجهیز بیمارستان شفا برای کمک به این مجموعه اقدام سازنده ای انجام دهد.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج) خوزستان گفت: وضعیت نامطلوبی را در پیک اخیر شاهد بودیم و اکثر بیمارستان‌ها اشغال شده بودند؛ به همین دلیل برای کمک به کادر درمان، بیمارستان طالقانی و بیمارستان شفا در برنامه‌های سپاه قرار گرفتند و تجهیز شدند.

وی بیان کرد: نیروی زمینی سپاه ۱۰۰ تخت بیمارستانی را در بیمارستان شفا مستقر کرد که اکنون به بهره برداری رسیده است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور گفت: بیمارستان شفا یکی دیگر از بیمارستان‌هایی بود که از رده خدمت رسانی خارج شده بود و همین امر باعث شد گروه‌های جهادی به صورت شبانه روزی برای تجهیز و بازسازی این بیمارستان اقدام کنند.
وی افزود: تعدادی از مجموعه بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی سپاه ولیعصر(عج) نیز به کمک کادر درمان استان آمدند تا خدمات بهتری به مردم و بیماران ارائه شود.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر