تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

آزادشدن صید میگوی سفید در صیدگاه های خوزستان

صید میگوی سفید در صیدگاه های خوزستان آزاد شد

کد خبر: ۱۱۲۴۷۰
۱۴:۴۰ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

آزادشدن صید میگوی سفید در صیدگاه های خوزستان

 

دیدارنیوز خوزستان:مدیر کل شیلات خوزستان، از آزاد سازی صید میگوی سفید در صیدگاه های خوزستان از روز شنبه، اول آبان ماه خبر داد.

فتح اله ابوعلی گفت: براساس مصوبه کمیته مدیریت صید شیلات خوزستان و نتایج حاصل از گشت های تحقیقاتی، صید میگوی سفید در صیدگاه های لیفه، بوسیف، خوریات واسطه و درویش از اول آبان ماه سال جاری تا اطلاع بعدی آزاد اعلام می شود.

وی با اشاره به شرایط صدور مجوز در بازه زمانی یاد شده اظهار داشت: در صیدگاه بوسیف و لیفه خورموسی برای لنج ها و قایق ها و در خوریات واسطه و درویش فقط برای قایق ها مجوز صادر می شود.  

ابوعلی یادآور شد: مدت زمان مجوز صید در هر سفر دریایی برای کلیه موتور لنج ها اعم از ماهی و میگو ۷روز و برای قایق ها ۳ روز اعلام می شود.

وی با تاکید بر اینکه شناورهای صیادی باید به براین تانک، سایبان، گواهی سم پاشی و بهداشتی تجهیز شوند ادامه داد: تخلیه، حمل و نقل صید تابع مقررات تحویل گیری و حمل و نقل آبزیان بوده و مسئولان کنترل کیفی ناظر برحسن اجرای مقررات خواهند بود.     

به گفته وی، صدور مجوز صید ماهی در صیدگاه های لیفه، بوسیف، خوریات واسطه و درویش در طول مدت صید میگو ممنوع بوده و صیدگاه بحرکان به عنوان منطقه مجاز صید ماهی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل شیلات خوزستان، در پایان متذکر شد: از تمدید مجوز شناورهایی که محصول خود را در بنادر تخلیه نمی نمایند و یا محصول خود را در دریا به فروش می رسانند نیز خودداری می شود.

 

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر