تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
مدیر امور برق منطقه سه اهواز عنوان کرد

تبدیل ۲۱ کیلومتر شبکه سیمی برق به کابل خود نگهدار در اهواز

مدیر امور برق منطقه سه اهوازگفت : ۲۱ هزار و ۴۰۰ متر شبکه سیمی برق در بافت مرکزی شهر اهواز برای رفاه حال شهروندان و حفظ پایداری شبکه به کابل خودنگهدار تبدیل شد.

کد خبر: ۱۱۲۴۶۲
۱۳:۴۴ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

تبدیل ۲۱ کیلومتر شبکه سیمی برق به کابل خود نگهدار در اهواز

دیدارنیوز خوزستان:سعید احترامی با بیان اینکه این طرح با هدف افزایش سطح خدمات مطلوب و شایسته به مردم این منطقه ، پایداری شبکه برق و رونق کسب و کار اجرا شد اظهار داشت : عملیات تبدیل شبکه فشار ضعیف سیم به کابل خودنگهدار با اعتباری بالغ بر۳۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در مناطق مرکزی اهواز انجام شد.

وی ارائه خدمات مطلوب و مستمر برای جلب رضایت مردم و تحقق حقوق شهروندی را مهمترین رسالت مجموعه برق اهواز دانست و گفت: در این راستا مجموعه برق اهواز با ایجاد زیرساخت‌ مناسب و با رعایت کلیه استانداردهای ایمنی و زیست محیطی در این مسیر حرکت می کند.

احترامی ادامه داد: طی ۶ ماه اول سال جاری برای تقویت ولتاژ برق تعداد هفت دستگاه ترانسفورماتور نیز در مناطق تحت پوشش این مدیریت نصب و به میزان پنج هزارو ۶۷۰ کیلو ولت آمپر نیز ظرفیت سازی شد.
امور برق منطقه سه اهواز با بیش از ۱۰۸هزار مشترک برق مناطق مرکزی این شهر را تحت پوشش دارد.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی