تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در تشریح اهم عملکرد نیمه نخست سال 1400

تحقق حفر و تکمیل 36 حلقه چاه های نفت و گاز/ 2053 عملیات فنی و تخصصی در قالب خدمات یکپارچه

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 36 حلقه چاه های نفت و گاز و به موازات آن تحقق 2053 عملیات فنی و تخصصی در قالب ارائه خدمات یکپارچه صنعت حفاری در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

کد خبر: ۱۱۲۴۴۳
۱۰:۳۴ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

تحقق حفر و تکمیل 36 حلقه چاه های نفت و گاز/ 2053 عملیات فنی و تخصصی در قالب خدمات یکپارچه

دیدارنیوز خوزستان:دکتر گلپایگانی در تشریح اهم عملکرد و فعالیت های شرکت از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه ، اظهار کرد: این شرکت با شرکت های متقاضی زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران و شرکت های بخش خصوصی فعال در پروژه های صنعت نفت نظیر طرح توسعه 28 مخزن همکاری مستمر و مشارکت دارد.

وی با این توضیح که از چاه های حفر شده در شش ماه گذشته پنج حلقه توسعه ای، یک حلقه اکتشافی و 31 حلقه تعمیری تکمیلی بوده است، افزود: متراژ ثبت شده در این دوره 32 هزار و 458 متر بوده است.

گلپایگانی با بیان اینکه این شرکت بیش از 70 دستگاه حفاری خشکی و دریایی در تملک خود دارد، گفت: از این تعداد هم اکنون 58 دکل در چرخه عملیات قرار دارد که 12 دستگاه در حفاری چاه های توسعه ای، 39 دکل در تکمیل چاه های تعمیری و 7 دکل در حفاری چاه های اکتشافی در مناطق نفتخیز جنوب ، میادین مشترک غرب کارون و پروژه های اکتشافی در مناطق مختلف کشور استقرار دارند.

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران شمار خدمات فنی حفاری و خدمات ویژه را در مدت پیش گفته به ترتیب 1615 و 438 عملیات برشمرد و افزود: این شرکت برای پاسخگویی به نیازهای شرکت های متقاضی در بخش های عملیات حفاری و خدمات جانبی آمادگی کامل دارد.

وی با این توضیح که بازسازی و به روز رسانی دستگاه های حفاری و تجهیزات فنی از مهمترین اولویت های شرکت در سال جاری است، اظهار کرد: بازسازی ناوگان، اصلاح ساختار سازمانی و اصلاح فرآیندها زمینه ارتقاء و توسعه این شرکت را به عنوان بازوی گرانسنگ صنعت نفت فراهم می سازد.

گلپایگانی گفت: سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران در جهت بازسازی و نوسازی و ارتقاء کیفی ناوگان حفاری در خشکی و دریا و خرید و انتقال تکنولوژی های نوین موجب شتاب بخشی در روند حفظ، نگهداشت و افزایش تولید، توسعه مخازن هیدروکربوری، کاهش انتظارات دکل‌های حفاری و افزایش ضریب ایمنی در کار می شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به سفر اخیر وزیر محترم نفت به استان خوزستان و بازدید از دستگاه حفاری 25 فتح ، افزود: مهندس اوجی شناخت جامعی از صنعت حفاری و نقش محوری این شرکت در فرآیند تولید دارد و این مهم نوید بخش اهتمام ویژه ایشان به شرکت ملی حفاری ایران در جهت رشد، توسعه و تعالی شرکت است.

وی با اشاره به اینکه روز آمدی تجهیزات همسو با ارائه خدمات در چارچوب برنامه و تعامل و مشارکت مستمر با شرکت های6 متقاضی زمینه بهره ‌وری و روند تزایدی راندمان کار را تداوم می بخشد، اظهار کرد: در این راستا همگرایی و هماهنگی میان مجموعه‌ای صف و ستاد در تمامی سطوح اعم از مدیریتی و اجرایی موجب کاهش انتظارات، بهبود کیفی و کمی کار، شتاب بخشی در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت و حضور موثر در پروژه‌ های میدان محور به موازات اجرای برنامه های تعریف شده از سوی شرکت ملی نفت ایران می گردد.

گلپایگانی بر حمایت همه جانبه این شرکت از تولید داخل و بومی سازی قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت نفت و حفاری در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید کرد و گفت: این شرکت با سازندگان و صنعتگران و مراکز علمی و پژوهشی داخلی سال ها است که هم افزایی و همکاری موثر دارد که این روند در سال 1400 نیز استمرار داشته و از آن جمله همکاری با جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان دستگاه حفاری در کشور است که به تازگی در ارتباط با بازسازی و نوسازی ناوگان حفاری شرکت مذاکره به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به برنامه ریزی برای توسعه فعالیت ‌های دریایی در حوزه حفاری چاه نفت و گاز اشاره کرد و افزود: در هفته های اخیر در نشست با مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا در اهواز با این توضیح که ملی حفاری در چهار دهه گذشته نقش مهمی در حفاری چاه توسعه‌ای و تعمیری تکمیلی در آب‌های خلیج فارس داشته است، بر همکاری و مشارکت میان دو شرکت تاکید شد.

وی اظهار کرد: برخورداری از فناوری های نوین آموزشی، ارتقاء سطح دانش فنی کارکنان از طریق آموزش های حین خدمت میدانی و همچنین با استفاده از بستر فضای مجازی، پرورش نیروهای متخصص و توسعه …

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر