تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان

بازار خوزستان در بحث تامین کالا از آرامش خوبی برخوردار است

کد خبر: ۱۱۲۴۲۲
۱۸:۴۲ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

بازار خوزستان در بحث تامین کالا از آرامش خوبی برخوردار است

دیدارنیوز خوزستان:امیر حسین نظری بیان کرد: بازار استان از یک آرامش خوبی در تامین کالا برخوردار شده و در فراوانی انواع کالا با مشکلی روبه رو نیستیم.
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت : با رصد بازار در بحث فراوانی کالا در خوزستان مشکلی وجود ندارد، بویژه در بحث تامین کالاهای اساسی فراوانی هست.

وی گفت: گشت‌های مشترکی با اداره کل تعزیرات حکومتی خوزستان از سطح بازار انجام می دهیم و روزانه چند گشت از سطح بازار انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در بحث برنج دچار نوسان قیمت شدیم به همین منظور در حال توزیع برنج دولتی هستیم که با تزریق این کالا به بازار شاهد کاهش قیمت این کالا خواهیم بود و در بخش روغن انواع برندهای این کالا در بازار خوزستان موجود است.

نظری با بیان اینکه توزیع مرغ منجمد برای تعادل قیمت این کالا در بازار خوزستان در حال انجام است افزود: مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۹۵ هزار ریال برای تعادل قیمت آن در حال توزیع است.

وی در پایان عنوان کرد : سازمان جهاد کشاورزی باید پاسخگوی توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در بازار استان باشد و این سازمان در بحث توزیع کالاهای کشاورزی از جمله مرغ و تخم مرغ ورود کرده است.

در خوزستان حدود ۱۲۰ هزار واحد صنفی وجود دارد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر