تیتر امروز

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

گزارش زنده: ایران صفر ـ عراق صفر

در هفتمین بازی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا، تیم ملی ایران میزبان عراق در ورزشگاه آزادی است در حالی که در ورزشگاه آزادی تماشاگران مرد و زن حضور دارند.
رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

اشمایکل: کونته نمی‌تواند موفقیت بلند مدتی برای منچستر به دست بیاورد

پیتر اشمایکل دروازه‌بان پیشین منچستریونایتد درباره حضور آنتونیو کنته سرمربی ایتالیایی به حای سولسشایر می‌گوید او نمی‌تواند موفقیت بلند مدتی با شیاطین سرخ به دست بیاورد.

کد خبر: ۱۱۲۳۸۸
۱۴:۰۸ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

نظر اشمایکل درباره حضور کنته به جای سولسشایر

دیدارنیوز - در هفته‌های اخیر و با کسب نتایج ضعیف از سوی منچستریونایتد، فشار‌ها بر اوله گونار سولسشر روز به روز افزایش یافته و گزینه‌های متفاوتی برای جانشینی او مطرح شده که یکی از آن‌ها آنتونیو کونته است.

با این حال به نظر می‌رسد که پیتر اشمایکل چندان از این موضوع رضایت ندارد و معتقد است که این مربی ایتالیایی نمی‌تواند موفقیت بلندمدتی را برای یونایتد به ارمغان بیاورد.

هم تیمی سابق سرمربی نروژی شیاطین سرخ در این باره به تایمز گفت: «می‌توانید بگویید که کونته مربی بسیار خوبی است. اما او بیشتر از چند سال در هیچ تیمی نمانده است. ما چنین باشگاه فوتبالی نیستیم. ما پیش از این چنین رفتار‌هایی را امتحان کرده‌ایم و متوجه شدیم که جواب نمی‌دهد. لوییس فن خال قهرمان لیگ برتر نشد و این عنوان با ژوزه مورینیو نیز به دست نیامد. شما می‌توانید از کونته یا هرکس دیگری نام ببرید، چون فرقی ندارد.»

اشمایکل در ادامه اضافه کرد: «همه چیز مربوط به آن‌ها و کاری است که قصد دارند در بازه زمانی کوتاهی از تاریخ بزرگ منچستریونایتد انجام دهند. مشکلی که اوله دارد این است که شرایط فوتبال تغییر کرده و همه خواهان کسب نتایج خوب در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند. اما شرایط در دنیای واقعی به این شکل نیست. روند پیشرفت ما برای مدت کوتاهی متوقف شد و رقیبان توانستند فاصله ایجاد شده را کم کرده و به ما برسند.»

این دروازه‌بان سابق شیاطین سرخ چند روز قبل نیز انتقادات صورت گرفته از سولسشر را مضحک خوانده و مدعی شده بود که استفاده از مربیانی با نام‌های بزرگ فایده‌ای برای یونایتد نخواهد داشت، چون هیچ یک از آن‌ها به اندازه این مربی نروژی برای تاریخ و هویت یونایتد ارزش قائل نیستند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر