تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.
علیرضا منادی خبر داد

ابلاغ لایحه رتبه‌بندی معلمان طی دو ماه آینده

علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه در ماده سه و چهار این قانون و البته در امتیازات تجمیعی آن نیز تغییراتی ایجاد کردیم که اعلام خواهد شد، خبر داد: لایحه رتبه‌بندی معلمان طی دو ماه آینده ابلاغ می‌شود.

کد خبر: ۱۱۲۳۶۵
۱۲:۲۱ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

تغییرات جدید لایحه رتبه‌بندی معلمان

دیدارنیوز ـ علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: بعد از ارجاع رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون، بلافاصله در صحن کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به اتفاق نمایندگان اعضای مجلس حاضر شدیم و در ماده سه و چهار این قانون و البته در امتیازات تجمیعی آن نیز تغییراتی ایجاد کردیم که اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: این لایحه را دولت ایجاد کرده و نباید به جنبه مادی آن بیشتر توجه کرد؛ آنچه که امسال در لایحه ایجاد می‌کنیم، در سقف تراز مجاز بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور است و ما در بودجه امسال پیش‌بینی کرده بودیم و دولت قبلی نیز حمایت کرد و لایحه را آورد.

وی ادامه داد: عددی را هم تحت عنوان رتبه‌بندی فرهنگیان بند «و» تبصره «دو» قانون بودجه امسال مطرح کردیم و البته دولت حاضر نیز موافقت کرد و اراده‌ی آن بر اجرایی شدن این لایحه بوده و مجلس نیز قوانین آن را پیش‌بینی کرده است.

وی در پایان تاکید کرد: روز یکشنبه، ۹ آبان ماه، اولین دستور صحن علنی مجلس، بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان است و حدودا یک هفته بعد از برگشت در شورای نگهبان، به دولت رفته و به دولت نیز یک ماه وقت دادیم تا آیین‌نامه آن را ابلاغ کند، لذا عملا تا دوماه آینده آیین نامه ابلاغ می‌شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر