تیتر امروز

قیمت بیت کوین امروز ۱ ابان ۱۴۰۰

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

کد خبر: ۱۱۲۳۵۲
۱۱:۴۰ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین امروز

دیدارنیوز ـ  راه اندازی اولین صندوق مبادله‌ای بیت کوین در وال استریت فرصتی را برای سرمایه گذاران حرفه‌ای ایجاد کرده است که سود جالبی کسب کنند، این امر به دلیل کمبود بازیکنان بزرگ در بازار رمزنگاری جوان فعال شده است.

قیمت بیت کوین در این هفته به یک رکورد جدید رسید، زیرا ۱.۲ میلیارد دلار پول نقد جدید در ProThares Bitcoin Strategy ETF تنها در سه روز ریخته شد، که نشان دهنده تقاضای سرسخت برای صندوق سرمایه گذاری جدید است که قرارداد‌های آتی را نگه می‌دارد و قیمت ارز رمزنگاری شده را دنبال می‌کند.

اما این ورودی‌ها و رکورد جدید قیمت بیت کوین نیز توجه معامله گران پیچیده‌ای را به خود جلب کرده است که به دنبال سوء استفاده از شکاف بین قیمت سکه خود و بازار‌های آتی هستند.

افزایش اخیر تقاضا باعث بالا رفتن قیمت آتی بیت کوین در آینده نزدیک شده و آن را با بازار نقدی زیرین هماهنگ کرده است-شکافی بین این دو قیمت ایجاد می‌شود که معاملات می‌توانند از آن سود ببرند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱/۱۵۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۷۵.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۸۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰/۲۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳/۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در اول آبان ۱۴۰۰

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۶۱/۰۰۱ ۱,۶۸۰,۶۷۴,۴۳۹
اتریوم ۴/۰۲۲

۱۱۰,۹۰۱,۲۶۸

بایننس کوین ۴۸۰ ۱۳,۲۴۳,۳۹۳
کاردانو ۲.۱۶ ۵۹,۴۳۱
تتر ۱ ۲۷,۵۳۹
ریپل ۱.۱۰ ۳۰,۱۹۵
سولانا ۲۰۱/۳۶ ۵,۵۳۵,۳۹۲
 پولکادات ۴۴/۴۷ ۱,۲۲۳,۶۵۵
برچسب ها: ارز دیجیتال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر