تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

رئیسی اردبیل را ترک کرد

رییس جمهوری بامداد شنبه، پس از حضور در نشست خبری، استان اردبیل را به مقصد تهران ترک کرد.

کد خبر: ۱۱۲۳۲۷
۰۹:۴۹ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

رئیسی اردبیل را ترک کرد

دیدارنیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی روز جمعه در هشتمین سفر استانی خود وارد فرودگاه پارس‌آباد مغان در استان اردبیل شد و مورد استقبال آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و سیدحامد عاملی استاندار اردبیل قرار گرفت.
رییس جمهوری  در این سفر از برخی پروژه‌های نیمه تمام و توانمندی‌های اقتصادی شهرستان پارس‌آباد مغان و اردبیل بازدید کرد و دیداری با نخبگان، خانواده شهدا و نمایندگان اقشار مختلف مردم داشت.

همچنین جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور رئیس‌جمهوری برگزار شد و وزیران اعزامی به شهرستان‌های مختلف استان گزارش خود را از مسائل و مشکلات مناطق مورد بازدید خود ارائه کردند.  
در ادامه نمایندگان شهرهای استان اردبیل در مجلس مشکلات و خواسته های خود را در نشست شورای اداری استان مطرح کردند.
رئیس‌جمهوری را در این سفر وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،  وزیر راه و شهرسازی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر نیرو، وزیر تعاون و رفاه اجتماعی، وزیر اقتصاد، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری، رئیس سازمان برنامه و بودجه همراهی می‌کردند.


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر