تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

شلیک مرگبار هنگام فیلمبرداری؛ آقای بازیگر زن جوان را کشت

الک بالدوین، یکی از بازیگران دارنده جایزه امی، در سکانسی از فیلم جدیدش با شلیک گلوله‌ای فیلمبردار را کشت و کارگردان را مجروح کرد.

کد خبر: ۱۱۲۳۲۰
۰۸:۵۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

شلیک به کارگردان و فیلمبردار توسط الک بالدوین

دیدارنیوز ـ به نقل از نیویورک تایمز، تهیه کننده و بازیگر ۶۸ ساله فیلم «زنگار» با شلیک گلوله‌ای که قرار بود از اسلحه‌ای با فشنگ مشقی باشد، فیلمیردار ۴۲ ساله فیلم را کشت! در جریان این اتفاق عجیب، علاوه بر مرگ هالینا هاچینز، جوئل سوزای ۴۸ ساله، کارگردان این فیلم نیز مجروح شد؛ وی در حال حاضر تحت مراقبت قرار دارد.

تحقیقات درباره این حادثه که عصر دیروز در شهر سانتا‌فه ایالت نیومکزیکو رخ داد، همچنان ادامه دارد و کسی به عنوان مجرم دستگیر نشده است. البته بازجویی از شاهدان این واقعه در حال انجام است و گفته می‌شود الک بالدوین با چشمانی اشکبار به اداره پلیس پاسخگوست. بر اساس شنیده‌ها، خبرنگاری بالدوین را با چشمانی اشکبار، بیرون دفتر کلانتری دیده است. یکی از شاهدان نیز گفته که این حادثه به خاطر شلیک نادرست از یک اسلحه بوده رخ داده است.

شلیک به کارگردان و فیلمبردار توسط الک بالدوین

ادامه ساخت فیلم زنگار تا زمانی نامعلوم متوقف شده است و تمام عوامل این پروژه تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته و با خانواده هاچینز همدردی می‌کنند.

منبع: کاما پرس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر