تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان خبرداد:

گازرسانی به بیش از ۲۰۰ واحد صنعتی در سال ۱۴۰۰

با توسعه گازرسانی به صنایع؛ در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها، امیدوار هستیم شرایط تولید برای کارخانجات و گلخانه‌های سطح استان فراهم گردد.

کد خبر: ۱۱۲۳۱۹
۰۰:۵۳ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

گازرسانی به بیش از ۲۰۰ واحد صنعتی در سال ۱۴۰۰


 دیدارنیوز خوزستان: عبداله ابول پور مدیرعامل این شرکت، اظهار داشت: سال گذشته تعداد ۲۵۹ واحد تولیدی و صنعتی در سطح استان گازرسانی شده و ۱۴۰ واحد صنعتی نیز در برنامه امسال قرار تا کنون گاز دار شده اند و پیش بینی می‌شود ۱۰۰ واحد صنعتی دیگر تا پایان سال از این نعمت برخوردار شوند.

عبداله ابول پور تصریح کرد: با گازرسانی به ۱۶۰ واحد صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد طی سالجاری، گاز طبیعی جایگزین بیش از ۱۰ میلیون لیتر سوخت (فسیلی/مایع) خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان، صرفه‌جویی و مصرف بهینه گاز را راهی برای پایداری و تاب‌آوری گاز بیان کرد و گفت: یکی دیگر از مأموریت‌های شرکت گاز استان خوزستان، ارائه خدمات مستمر و ایمن توزیع گاز طبیعی به‌عنوان سوخت پاک با هدف تأمین رفاه، اطمینان خاطر و رضایت روز افزون مشترکین گاز استان است که مصرف بهینه آن، دستیابی به این هدف را تسهیل می‌کند.

ابول پور در پایان افزود: در سال جاری حدود ۱۱۸ کیلومتر شبکه گذاری برای مشترکین اجرا خواهد شد که مرتبط با صنایع و مصرف کنندگان عمده می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی