تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

سیمئونه درباره دست ندادن با کلوپ: دست دادن اجباری را دوست ندارم!

بعد از آنکه یورگن کلوپ نتوانست با سیمئونه دست بدهد، سرمربی آرژانتینی اعلام کرد سلام کردن و دست دادن اجباری را قبول ندارد.

کد خبر: ۱۱۲۰۸۹
۰۹:۱۰ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰

نظر سیمئونه درباره دست ندادن با کلوپ

دیدارنیوز - به نقل از مارکا، اتلتیکو مادرید در دیدار حساس برابر لیورپول با نتیجه سه بر دو تن به شکست داد.

بعد از بازی سیمئونه بدون دست دادن با کلوپ زمین بازی را ترک کرد

او درباره این  رفتارش گفت: من معمولا بعد از بازی با مربیان حریف دست نمی‌دهم و اصلا چنین رفتاری را دوست ندارم. سلام کردن و دست دادن اجباری را دوست ندارم. نمی‌گویم که این رفتار درست است یا اشتباه. تنها می‌گویم که چنین فرهنگی را دوست ندارم. الان اگر کلوپ را ببینم مشکلی با او ندارم و دست می‌دهم، اما اگر این رفتار اجباری باشد آن را دوست ندارم.

سیمئونه درباره شکست تیمش گفت: من دوست ندارم که بعد از بازی بگویم که تیمم خوش شانس بوده است یا بد شانس و اصلا به چنین چیزی اعتقاد ندارم. لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و تلاش بیشتری هم داشت. بازی سختی برابر یک تیم بزرگ داشتیم. بازی را خوب آغاز نکردیم و با خوردن گل دوم شرایط بسیار سخت شد.

این مربی آرژانتینی افزود: در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. در نیمه دوم بسیار خوب بودیم، اما اخراج گریزمان و ضربه پنالتی برای لیورپول شرایط را تغییر داد و مهم‌تر اینکه پنالتی ما هم گرفته نشد. می‌توانم از داوری عصبانی باشم، اما همه چیز مربوط به بازی است. داوران هم مثل ما اشتباه می‌کنند. از نظر من تکنولوژی VAR خوب است و حداقل به داوران این امکان را می‌دهد که در تصمیم خود تجدید نظر کنند.

او درباره درخشش گریزمان گفت: او در این بازی درخشید، اما اخراجش این درخشش را بد کرد. چنین صحنه‌ای قبلا هم رخ داد و فکر می‌کنم که داور سخت گیری کرد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر