تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

کلوپ: در بازی برگشت حتما با سیمئونه دست خواهم داد

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول که شب گذشته بعد از برد در برابر اتلتیکو مادرید به خاطر درگیری لفظی که با سیمئونه داشت با همدیگر دست ندادند اعلام کرد رفتار هیچکدامشان خوب نبود و در بازی برگشت حتما به یکدیگر دست خواهند داد.

کد خبر: ۱۱۲۰۸۷
۰۹:۰۲ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰

دست ندادن یورگن کلوپ با سیمئونه

دیدارنیوز - جنگ لفظی یورگن کلوپ با دیگو سیمئونه پیش از دیدار امشب آغاز شده بود و سرمربی اتلتیکومادرید در پایان بازی و بعد از شکست تیمش تمایلی به دست دادن با کلوپ نشان نداده و خیلی سریع راهی رختکن شد. یورگن کلوپ، اما اعتراف کرد هر دو نفر در شرایطی هیجانی قرار داشته اند و دفعه بعد او با دیگو سیمئونه حتما دست خواهند داد.

یورگن کلوپ گفت: "من می‌خواستم با دیگو سیمئونه دست بدهم، اما او علاقه‌ای به انجام این کار نداشت. عکس العمل او که قطعا درست نبود، اما کار من نیز خوب نیست و هر دوی ما در شرایطی احساسی قرار داشتین. وقتی دفعه بعد سیمئونه را ببینم حتما با هم دست می‌دهیم.

بازی دشواری بود و صادقانه بگویم سبک کسب پیروزی برای من مهم نبود، زیرا کثیف‌ترین برد‌ها همیشه مهم‌ترین‌ها هستند. وقتی چنین تیم‌هایی با هم مواجه می‌شوند، بازی‌هایی دراماتیک و احساسی شکل می‌می گیرد، زیرا دو گروه مبارز به مصاف یکدیگر رفته اند و کسب سه امتیاز در چنین شرایطی واقعا دستاورد بزرگی است.

من پاپ فوتبال نیستم، بعضی چیز‌ها را دوست دارم و به برخی موارد علاقمند نیستم، اما من به اتلتیکومادرید احترام می‌گذارم و چرا باید سبک بازی آن‌ها تغییر کند؟ ما انتظار چنین دیداری را داشتیم. ما در دقایق ابتدایی به طرز فوق العاده‌ای خوب عمل کرده، دو گل فوق العاده به ثمر رساندیم و فوتبال خوبی ارائه دادیم.

پنالتی ما کاملا درست بود، اما تصور نمی‌کنم صحنه‌ای که داور تصمیم خود را عوض کرد باید برای اتلتیکومادرید پنالتی اعلام می‌شد، اما حقیقتا باید بگویم تصور نمی‌کردم داور تصمیم خود را بعد از بازبینی صصنه عوض کند. اخراج آنتوان گریزمان نیز واقعا بدشانسی حریف بود، اما داور در این صحنه تصمیم درستی گرفت.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر