تیتر امروز

پیام تلگرامی سرنخ دومین رابطه جنجالی مائورو ایکاردی!

پیام یک مدل آرژانتینی معروف در تلگرام به مائورو و دیده شدن آن توسط وندا باعث شد تا رابطه جنجالی ایکاردی با همسرش وارد یک حاشیه بزرگ شود.

کد خبر: ۱۱۲۰۴۶
۱۵:۰۷ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰

رابطه جنجالی مائورو ایکاردی با واندا ایکاردی

دیدارنیوز - زوج قدرتمند فوتبال اروپا حداقل در حال حاضر وجود ندارند، زیرا مشخص شد که واندا نارا پیام‌های صمیمی ارسال شده بین همسرش، مائورو ایکاردی و چین سوارز، مدل آرژانتینی را کشف کرده است!

باید تأکید کرد که سوارز مقصر بودن در جدایی ایکاردی/نارا را رد کرده است.  وضعیت جنجالی بین این زوج روز شنبه با ارسال یک پیام از سوی وندا نارا در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر "خانواده دیگری که شما برای یک زن نابود کرده اید" فاش شد.

به دنبال شایعات پیرامون جدایی این زوج لس آنجلس د لا مانانا فاش کرد که نارا پیام‌هایی بین این ایکاردی و سوارز را در تلگرام پیدا کرده است!  گفته می‌شود سوارز چنین پیامی برای ایکاردی ارسال کرده است: "روزی ما باید بیرون برویم و در جایی از دنیا که آن‌ها (مردم) تو را نمی‌شناسند با یکدیگر ملاقات کنیم. 

به طرز کنایه آمیزی، یانینا لاتره، مقاله نویس El Trece، تأیید کرد که این قسمت زمانی آغاز شد که ایکاردی درخواست کرد تا پیام‌های خصوصی همسر خود را ببیند،  زیرا خود او نگران چیزی بود.

وقتی وندا با این پیشنهاد به شرطی که بتواند پیام‌های ایکاردی را ببیند، موافقت کرد، اوضاع بهم خورد و در اینجا بود که او پیامی را پیدا کرد که ادعا می‌شود از چین سوارز است.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر