تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

‌می‌خواستم تک تک هواداران بارسا را بغل کنم!

سرخیو آگوئرو از استقبال هواداران بارسا به وجد آمده و ابراز امیدواری کرد که بتواند پاسخ محبت شان را به بهترین شکل در زمین بدهد.

کد خبر: ۱۱۱۹۳۵
۱۷:۳۰ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰

 

دیدارنیوز - سرخیو آگوئرو دو ماه پیش و قبل از جام خوان گامپر به دلیل مصدومیت تاندون پای راست نتوانست برای بارسا به میدان برود. او به همین دلیل تا پیش از بازی دیشب برابر والنسیا فرصت حضور در میدان با پیراهن بلوگرانا را پیدا نکرده بود، ولی بالاخره طلسم شکست.

آگوئرو که ۵ روز پیش در بازی دوستانه برابر کورنیا دقایقی توانست بازی کند و یک گل هم به ثمر رساند، دیشب از دقیقه ۸۷ وارد زمین شد و توانست دقایق پایانی را برای بارسا بازی کند. او در حالی به میدان رفت که بارسا ۳-۱ پیش بود.
 
آگوئرو در پایان بازی به خبرنگاران گفت: «از اولین بازی ام برای بارسا خیلی خوشحالم و البته مهمتر از هر چیزی کسب پیروزی بود. استقبال هواداران از من عالی بود و شنیدن اسمم از زبان شان واقعا هیجان زده ام کرد. شعار‌هایی که برایم سر دادند، باورنکردنی بود و نشان دادند که چقدر به من علاقه مندند. نمی‌توانستم تک تک شان را در آغوش بگیرم، ولی امیدوارم از بازی هایم لذت ببرند.»

آگوئرو ادامه داد: «بیرون ماندن از میادین زجرآور است، ولی باید صبور باشید، چون چاره دیگری نیست. این اولین دقایق بازی برای بارسا بود و خوشبینم بتوانم بازی‌های خیلی زیادی را با این پیراهن انجام دهم.»

درخشش آنسو فاتی: او خیلی جوان است و هنوز می‌تواند چیز‌های زیادی را اثبات کند. باید از فاتی حمایت کرد و به وی روحیه داد تا بتواند همه استعدادش را به نمایش بگذارد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر