تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

شب سخت ملی‌پوشان پرسپولیس برابر الهلال عربستان

با شکست پرسپولیس در برابر الهلال، بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس که انتظار می‌رفت ورق را به نفع تیمشان برگردانند، شب خیلی سختی در عربستان پشت سر گذاشتند.

کد خبر: ۱۱۱۸۱۷
۱۹:۳۰ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰

عملکرد بد ملی‌پوشان پرسپولیس برابر الهلال

دیدارنیوز - تیم پرسپولیس در شبی که نتوانست انتظارات را برآورده کند، مقابل الهلال شکست تلخی خورد. آن هم در شرایطی که بازیکنان ملی پوش این تیم به عنوان تاثیرگذارترین مهره های گل محمدی نتوانستند حتی بیست درصد از توانایی خود را به نمایش بگذارند.

هر سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس دیشب مقابل الهلال به میدان رفته و فیکس بودند اما پس از گذشت دقایقی از بازی، به راحتی می شد متوجه شد میلاد سرلک و مهدی ترابی چقدر با روزهای خوبشان فاصله دارند. ترابی و سرلک آن قدر به بازی گرفته نشدند که کلا از شرایط بازی خارج شده بودند. آن ها حتی مثل بقیه بازیکنان نتوانستند در بازی دوستانه با سپاهان هم به میدان بروند تا این دیدار سنگین اولین بازیشان باشد. جالب این که وضعیت در مورد وحید امیری کاملا برعکس بود. 

خستگی در ساق پای این بازیکن دونده کاملا نمایان بود به طوری که امیری با روزهای خوبش فاصله داشت و مهمترین دلیل این امر به طور قطع حضور فیکس او در دو بازی تیم ملی مقابل امارات و کره جنوبی بود. به هر روی هیچ کدام از سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس موفق نشدند حتی نیمی از بازی همیشگی خود را مقابل الاهلال به نمایش بگذارند.

گفتنی است در بین ملی پوشان پرسپولیس، ترابی و امیری که معمولا به صورت کامل بازی می کنند تعویض شدند و فقط سرلک تا پایان در زمین ماند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر