تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.
در ادامه رسیدگی به زلزله‌زدگان خوزستان:

عملیات بی وقفه امدادرسانی هوایی و زمینی هلال احمر به روستائیای متاثر از زلزله اندیکا

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از امدادرسانی به حدود ۴ هزار و ۲۰۰ نفر از آسیب دیدگان زلزله اندیکا خبر داد.

کد خبر: ۱۱۱۳۲۱
۱۴:۰۷ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

عملیات بی وقفه امدادرسانی هوایی و زمینی هلال احمر به روستائیای متاثر از زلزله اندیکا

 

دیدارنیوز ـ خوزستان: به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، «علی خدادادی» با اعلام افزایش سرعت عملیات امدادرسانی در مناطق متأثر از زلزله اندیکا،گفت:۱۳۰ نجاتگر داوطلب جمعیت هلال احمر استان خوزستان در کنار پرسنل خدوم این مجموعه مردم نهاد در تلاش هستند با ارائه خدمات امدادی به صورت زمینی و هوایی در روند امدادرسانی تسریع  ایجاد کرده و تسکین گر آلام دردمندان درگیر این زلزله باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان،افزود:با تلاش های شبانه روزی۲۶ تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر که در بخش های مختلف شهرستان اندیکا در حال خدمت هستند، عملیات امداد رسانی بی وقفه در جریان است و تاکنون به حدود ۴ هزار و ۲۰۰ نفر امدادرسانی شده است.

وی ادامه داد :در مجموع ۲هزار و۸۲۹ خانوار در اندیکا مورد ارزیابی قرار گرفته اند و ۱۵باب خانه روستایی نیز در بخش سوسن شهرستان ایذه تخریب شده است که کار امدادرسانی به اهالی این مناطق ادامه دارد.

خدادادی همچنین با اشاره به ضرورت غافل نشدن از واکسیناسیون عمومی عنوان کرد: تزریق واکسن های مقابله با ویروس کرونا در مناطق صعب العبور اندیکا با همکاری تیم واکسیناسیون کارشناسان شبکه بهداشت و جمعیت هلال احمر در حال انجام است و علاوه بر آن به منظور پیشگیری از شیوع بیماری های دامی ، غربالگری دام ها نیز توسط تیم دامپزشکی در روستای چال انجیره صورت پذیرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان  افزود: با شکل گیری قرارگاه امدادرسانی متشکل از جمعیت هلال احمر، سپاه حضرت ولیعصر،ستاد احسان،بنیاد برکت و دیگر مجموعه های مردم نهاد هماهنگی های بین بخشی با هدف پرهیز از فعالیت های موازی ،مشارکت خیرین و تسریع در توزیع اقلام مورد نیاز آسیب دیدگان صورت پذیرفته است و انشاالله با مدیریت استاندار ، مجموعه مدیریت بحران استانداری و فرماندار اندیکا در روزهای آتی شاهد فروکش کردن مشکلات در منطقه و بازگشت شرایط عادی در این شهرستان باشیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر