تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

حمله تند و جنجالی مسی علیه بارسلونا: در حد قهرمانی نیستید

لیونل مسی، مهاجم جدید پاری سن ژرمن نامزدهای قهرمانی در این فصل لیگ قهرمانان را معرفی کرده و نامی از بارسلونا نبرد.

کد خبر: ۱۱۱۲۸۸
۱۱:۵۱ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

مسی علیه بارسلونا

دیدارنیوز - باشگاه بارسلونا علیرغم وعده های فراوان در نهایت قادر به حفظ لیونل مسی، کاپیتان گلزن و 34 ساله خود نبود و این ستاره پرافتخار در فصل تابستان این باشگاه را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد. خوان لاپورتا در همان بدو ورود خود به بارسلونا بارها تاکید کرد هدف اول این تیم حفظ لیونل مسی خواهد بود و حتی در تمام طول تابستان تیمی برای خرید این بازیکن اقدام نکرد، اما در نهایت مشکلات عدیده مالی این باشکاه اجازه ثبت قرارداد این بازیکن را نداد و بهترین گلزن تاریخ بارسلونا راهی فرانسه شد.

اما این هفته نشریه فرانس فوتبال گفت و گویی طولانی با ستاره جدید لیگ یک فرانسه داشته است. جالب اینجاست لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن در مصاحبه خود نامی از بارسلونا به عنوان نامزد قهرمانی در لیگ قهرمانان این فصل نبرده است. لیونل مسی در این مصاحبه از آرزوی خود برای کسب مجدد عنوان قهرمانی در روپا سخن گفته و البته کار پی اس جی در راه رسیدن به این هدف را دشوار توصیف کرده است.

جالب اینجاست از نظر لیونل مسی باشاه هایی چون چلسی، منچستریونایتد و منچسترسیتی، رئال مادرید، بایرن مونیخ و حتی اینتر شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان دارند، اما بارسلونا در این فهرست جایی ندارد. بدین ترتیب به نظر می رسد احتمالا کاپیتان سابق بلوگرانا که با اشک و گریه این تیم را ترک کرد، خواسته به مدیران بارسلونا طعنه زده و اینگونه نشان دهد از نظر او پروژه فعلی این باشگاه در حد قهرمانی در اروپا نیست.

البته نتایج بارسلونا در فصل جدید نیز ادعای لیولنل مسی را حداقل تا اینجا که اثبات می کند. تیم رونالد کومان از دو دیدار اول خود در لیگ قهرمانان حتی موفق به کسب یک امتیاز هم نشده و در لالیگ نیز بعید به نظر می رسد شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر