تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

این مدافع جنجالی تا آخر سال در زندان است

بنجامین مندی مدافع فرانسوی منچسترسیتی که به دلیل تجاوز در زندان محبوس است، تا پایان سال جاری میلادی خبری از آزادی او نیست.

کد خبر: ۱۱۱۲۸۱
۱۱:۳۰ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

زندانی بودن مدافع منچستر سیتی

دیدارنیوز - بنجامین مندی در ۲۶ آگوست امسال به سه مورد آزار جنسی مربوط به حادثه‌ای در اکتبر ۲۰۲۰ و  یک مورد تجاوز جنسی به زنی در اوایل ژانویه امسال متهم شد و حالا حالا‌ها در زندان خواهد بود. امروز دادگاه بریتانیا حکم داد که بنجامین مندی، مدافع تیم فوتبال منچسترسیتی به اتهام جنایات جنسی که در بازداشت موقت به سر می‌برد، تا سال بعد در زندان خواهد ماند و قرار نیست این بازیکن با قید وثیقه آزاد شود.

وکیل مدافعان بنجامین مندی از دادگاه خواسته بودند که برای این بازیکن رای آزادی مشروط صادر کند، اما به دلیل اهمیت جنایاتی که مندی به انجام آن متهم است، این خواسته رد شد. محاکمه نهایی پرونده آزار جنسی این بازیکن در سال آینده برگزار خواهد شد.

بنجامین پس از متهم شدن به آزار جنسی به چهار زن، بازدداشت شده و مدتی است در زندان به سر می‌برد. از جلسه دادگاه آخر بود که قاضی پاتریک تامپسون دیگر اجازه حضور رسانه‌ها در جلسه را نداد، اما نتیجه درخواست وثیقه پس از جلسه توسط مقام دادگاه اعلام شده است.

این سومین قرار وثیقه‌ای بود که برای مندی انجام شده و بی نتیجه ماند. حتی قرارداد این بازیکن با منچسترسیتی نیز معلق شده و هواداران نمی‌توانند پیراهن‌هایی با نام و شماره این بازیکن از سایت رسمی باشکاه بخرند.

مندی که در سال ۲۰۱۷ از موناکو به سیتی پیوست، هفته‌ای حدود ۱۰۰ هزار پوند درآمد دارد. از زمان این انتقال و با وجود تنها ۵۰ بازی برای سیتی، مندی سه قهرمانی لیگ برتر، دو جام حذفی و یک جام خیریه را تجربه کرده است. تاریخ محاکمه نهایی از سوی دادگاه ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲ تعیین شده است.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: منچسترسیتی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر