تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...

کودکان کار در قاب تلویزیون با «اکازیون»

سریال «اکازیون» به کارگردانی حماسه پارسا با حضور تعدادی از کودکان کار در چابهار کلید خورد. سود حاصل از این پروژه صرف امور مربوط به کودکان کار خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۱۱۹۴
۱۴:۲۸ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

کودکان کار در قاب تلویزیون

دیدارنیوز ـ به نقل از مشاور رسانه‌ای سریال، موضوع این اثر در مورد تقابل خرده بزه‌های اجتماعی با مفاسد اقتصادی کلان، کودکان کار و مناطق محروم با محوریت معرفی طبیعت بکر و جاذبه‌های گردشگری استان سیستان و بلوچستان است۔

انتخاب بازیگران این پروژه از بین هنرمندان مطرح حوزه تئاتر و برای توجه به استعداد‌های درخشان از میان جوانان مستعد و علاقمند به هنر بازیگری انجام شده است. علاوه بر این تعدادی از کودکان کار نیز در این سریال نقش آفرینی خواهند کرد. این سریال برای اولین بار در ایران با سیستم فیلمبرداری آنامورفیک (لنز دوربین کروی) جلوی دوربین رفته است. در خلاصه داستان این سریال آمده است: در دنیایی که همه چیز و همه کس فروشی شده، قیمت خرید شما چند است؟!

‌عوامل اصلی این پروژه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: حماسه پارسا، مجری طرح:محمد گلشن، مدیر فیلمبرداری: اسماعیل نیسی، مدیر هنری: نیلوفر فتاحی، طراح‌گریم: مهرناز حسینعلی، آهنگسازان: افشین و آرش عزیزی، تدوین: امیر ادیب پرور، صدابردار: علیرضا نوین نژاد، صداگذار: حسین قورچیان، دستیار اول کارگردان: کسری ورقایی، برنامه ریز: مهسا فتحعلی، مدیر تولید: مهدی ابراهیمی، بازیگردان: مهیار شیروانی، عکاس: پانیذ پارسا، مشاور رسانه ای: سیدرضا منتظری بازیگران: حماسه پارسا، امیر دژاکام، بهار قاسمی، حسین پورکریم، لادن ژاوه وند، مهدی آگاهی، مجید پتکی، علیرضا مهران، شهاب خنجری و…

سود حاصل از این پروژه صرف امور مربوط به کودکان کار خواهد شد۔ قرار است تدوین این سریال به صورت همزمان انجام شود تا اکازیون به زودی در یکی از پلتفرم‌ها پخش شود.

برچسب ها: تلویزیون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر