تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

سوارز: هیچ رفاقتی با مسی ندارم!

سوارز که هم اکنون در اتلتیکو مادرید توپ می‌زند، در مورد مسی گفت: «با لئو در میدان مسابقه و به عنوان رقیب، رفاقتی ندارم.

کد خبر: ۱۱۱۱۸۷
۱۳:۵۱ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

سوارز درباره مسی

دیدارنیوز - آرژانتین بامداد فردا از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ میزبان اروگوئه است. این بازی از حیث رویارویی لوئیس سوارز و لئو مسی نیز در نوع خود جذاب خواهد بود.

سوارز پیش از مسابقه تیم ملی کشورش مقابل آرژانتین و رویارویی با کاپیتان سرشناس تیم حریف که ۶ فصل با او در نوکمپ هم تیمی بوده، در نشستی خبری شرکت کرد.

سوارز که هم اکنون در اتلتیکو مادرید توپ می‌زند، در مورد مسی گفت: «با لئو در میدان مسابقه و به عنوان رقیب، رفاقتی ندارم. واضح است که ملاقات دوباره با او همیشه زیباست و خاص؛ اما درون زمین مسابقه، من بر این باور دارم که رفاقت، معنایی ندارد.»

لوئیس سوارز در رابطه با حضور در جمع نامزد‌های برترین‌های توپ طلا گفت: «به عنوان یک اروگوئه‌ای باید بگویم که مردم اروگوئه باید افتخار کنند که یکی از آن‌ها با توجه به سنی که دارد، هنوز در بالاترین سطح بازی می‌کند و بین برترین‌ها قرار می‌گیرد. به شخصه این مساله برایم افتخار بزرگی است،  اما قرار نیست تلاشم را متوقف کنم. به جنگیدن ادامه می‌دهم تا در اوج باشم. حضور در اتلتیکو مادرید این فرصت را به من داد تا در میان برترین‌های دنیای فوتبال قرار بگیرم.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: لوئیز سوارز
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر