تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

بانوی ورزشکار آبادانی قهرمان کاراته جهان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: "فاطمه هدایت‌نژاد" بانوی کاراته کا آبادانی در مسابقات جهانی کاراته که به صورت مجازی برگزار شد عنوان نخست را کسب کرد.

کد خبر: ۱۱۱۱۷۳
۱۳:۰۹ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

بانوی ورزشکار آبادانی قهرمان کاراته جهان شد

دیدارنیوز: علی رضایی شکیب اظهار داشت: این ورزشکار آبادانی موفق به کسب مقام اول و مدال طلای مسابقات جهانی فدراسیون کاراته سنتی ژاپن به میزبانی ایالات متحده آمریکا شد.
وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۳۸ کشور با شرکت ۸۵۰ ورزشکار به صورت مجازی شکل اجرایی به خود گرفت و شرکت‌کنندگان با ارسال ویدئوهای خود، مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند.
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: مسابقات تمام سبکی فدراسیون جهانی سنتی ژاپن با حضور کشورهایی همچون ایران، آمریکا، ژاپن، فرانسه، آلمان روز گذشته به کار خود پایان داد و امروز نتایج آن اعلام شد.
رضایی شکیب بیان کرد: هدایت‌نژاد در دانشگاه علوم پزشکی آبادان شاغل است و یکی از داوران رسمی فدارسیون و مربی این رشته ورزشی نیز می‌باشد.


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر