تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

پیدا شدن ویروس کرونا در گوشت و میوه‌های وارداتی در چین

مقامات بهداشت محلی منطقه «شیچنگ» امروز (یکشنبه) اعلام کردند که پکن نتیجه آزمایش ویروس کرونا در نمونه‌های مخلوط گوشت و میوه وارداتی در یک فروشگاه در این منطقه را مثبت، اما ضعیف گزارش کرده است.

کد خبر: ۱۱۱۱۶۴
۱۲:۳۱ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰

 گوشت و میوه‌های وارداتی آلوده به کرونا

دیدارنیوز ـ به نقل از وب‌سایت روزنامه چینی گلوبال‌تایمز، واکنش اضطراری به این موضوع بلافاصله آغاز شد و همه پرسنل مربوطه و نمونه‌های محیطی مورد آزمایش قرار گرفت که نتایج همه آن‌ها منفی بود.

این نمونه‌ها شامل یک تکه گوشت، میوه اژدها، پرتقال و کیوی است که همه آن‌ها از خارج از چین وارد شده‌اند.

مقامات بهداشت منطقه، بلافاصله واکنش اضطراری نسبت به این موضوع را آغاز کردند و در این راستا بررسی آزمایشگاهی، بررسی اپیدمیولوژیک، نمونه‌برداری و آزمایش اقلام مربوطه و محیط، کنترل پرسنل و ضد عفونی محیط انجام گرفت.

پس از آن، دسته‌های متعددی از نمونه‌های میوه و گوشت و نمونه‌هایی از محیط فروشگاه و پرسنل مربوطه جمع‌آوری شد که نتایج آزمایش کرونای همه آن‌ها منفی بوده است.

در اطلاعیه صادر شده در این خصوص آمده است که محصولات گوشت مورد بحث که تاکنون فروخته نشده، از قفسه‌ها خارج و فروشگاه به صورت موقت تعطیل شده است.

کارشناسان معتقدند که خطر شیوع بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ از طریق محصولات نسبتا کم است.

در همین حال، مرکز پیشگیری و کنترل بیماری شیچنگ از همه ساکنینی که میوه‌های مورد نظر را خریداری کرده‌اند خواسته است تا در اسرع وقت به مسئولان بهداشت منطقه مراجعه کنند.

برچسب ها: چین کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر