تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

٢١٢ کیلومتر از جاده‌های عشایری اندیکا و ایذه بر اثر زلزله دچار مشکل شدند

مدیر کل امور عشایر خوزستان گفت: ١٣٠ کیلومتر از جاده های عشایری مناطق زلزله زده اندیکا و ٨٢ کیلومتر از جاده های عشایری شهرستان ایذه دچار مشکلاتی از جمله ریزش شدند.

کد خبر: ۱۱۱۱۰۲
۰۸:۴۲ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰سید هدایت اله موسوی در گفتگو با دیدار نیوز با بیان اینکه از ساعات آغازین وقوع زلزله اندیکا اکیپ های امور عشایر در مناطق زلزله زده حضور پیدا کردند، اظهار کرد: بلافاصله بعد از وقوع زلزله در منطقه اندیکا حضور داشتیم که تا کنون با بررسی های انجام شده ١٣٠ کیلومتر از جاده های عشایری مناطق زلزله زده اندیکا و ٨٢ کیلومتر از جاده های عشایری شهرستان ایذه دچار مشکلاتی از جمله ریزش شدند.

وی افزود: حدود ۵٠ اصطبل واحد دامی بین ۵٠ تا ١٠٠ درصد تخریب شدند که تلفات دامی بین ١۵٠ راس گزارش شده است.

مدیرکل امور عشایر خوزستان گفت: ٣٠٠ تن از علوفه دامی از جمله جو محلی، دچار خسارت شدند و ساختمان ها، تاسیسات محلی که از مصالح محلی بودند نیز تخریب شدند.

وی تصریح کرد: پیگیر ارزاق زلزله زدگان از جمله آرد و علوفه دامی مخصوصا جو هستیم که به مدت سه ماه این موارد را در اختیار عشایر زلزله زده قرار خواهیم داد.

موسوی با اشاره‌ به تسهیلات بانکی زلزله زدگان اندیکا عنوان کرد: تسهیلات کم بهره به عنوان تن خواه به سرعت و بدون ضامن به صورت زنجیره‌ای در اختیار عشایر زلزله زده قرار خواهیم داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی