تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

٢١٢ کیلومتر از جاده‌های عشایری اندیکا و ایذه بر اثر زلزله دچار مشکل شدند

مدیر کل امور عشایر خوزستان گفت: ١٣٠ کیلومتر از جاده های عشایری مناطق زلزله زده اندیکا و ٨٢ کیلومتر از جاده های عشایری شهرستان ایذه دچار مشکلاتی از جمله ریزش شدند.

کد خبر: ۱۱۱۱۰۲
۰۸:۴۲ - ۱۹ مهر ۱۴۰۰سید هدایت اله موسوی در گفتگو با دیدار نیوز با بیان اینکه از ساعات آغازین وقوع زلزله اندیکا اکیپ های امور عشایر در مناطق زلزله زده حضور پیدا کردند، اظهار کرد: بلافاصله بعد از وقوع زلزله در منطقه اندیکا حضور داشتیم که تا کنون با بررسی های انجام شده ١٣٠ کیلومتر از جاده های عشایری مناطق زلزله زده اندیکا و ٨٢ کیلومتر از جاده های عشایری شهرستان ایذه دچار مشکلاتی از جمله ریزش شدند.

وی افزود: حدود ۵٠ اصطبل واحد دامی بین ۵٠ تا ١٠٠ درصد تخریب شدند که تلفات دامی بین ١۵٠ راس گزارش شده است.

مدیرکل امور عشایر خوزستان گفت: ٣٠٠ تن از علوفه دامی از جمله جو محلی، دچار خسارت شدند و ساختمان ها، تاسیسات محلی که از مصالح محلی بودند نیز تخریب شدند.

وی تصریح کرد: پیگیر ارزاق زلزله زدگان از جمله آرد و علوفه دامی مخصوصا جو هستیم که به مدت سه ماه این موارد را در اختیار عشایر زلزله زده قرار خواهیم داد.

موسوی با اشاره‌ به تسهیلات بانکی زلزله زدگان اندیکا عنوان کرد: تسهیلات کم بهره به عنوان تن خواه به سرعت و بدون ضامن به صورت زنجیره‌ای در اختیار عشایر زلزله زده قرار خواهیم داد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر