تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

کیلین مورفی در نقش اوپنهایمر دیده می‌شود

فیلم «اوپنهایمر» پروژه بعدی کریستوفر نولان همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد با حضور کیلین مورفی در نقش اصلی ساخته خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۱۰۹۳
۱۷:۰۵ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

کیلین مورفی در نقش اوپنهایمر

دیدارنیوز ـ ددلاین نوشت: جدیدترین خبر از پروژه جدید کریستوفر نولان یعنی «اوپنهایمر» مربوط به انتخاب بازیگر نقش اصلی و زمان اکران فیلم است. در حالی که گفته شده کیلین مورفی در نقش اصلی فیلم بازی می‌کند اعلام شد فیلم ۲۱ جولای ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ۱۴۰۲) به سینما‌ها می‌رسد. مورفی که در شماری از فیلم‌های پیشین نولان از جمله سه‌گانه «شوالیه تاریکی» حضور داشت، هرگز در نقش اصلی جلوی دوربین نرفته بود.

«اوپنهایمر» که درامی زندگینامه‌ای با تمرکز بر زندگی اوپنهایمر در جنگ جهانی دوم است که در نهایت به ساخت بمب اتمی منجر شد، با اقتباس از کتاب برنده پولیتزر یعنی «پرومته آمریکایی: موفقیت و تراژدی جی. رابرت اوپنهایمر» نوشته کای برد و مارتین شروین ساخته می‌شود. فیلمنامه این فیلم را نولان نوشته است.

فیلمبرداری این فیلم به صورت آیمکس از اوایل سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود و ترکیبی از آیمکس ۶۵ میلیمتری و فرمت بزرگ ۶۵ میلیمتری خواهد بود تا بالاترین کیفیت از آن به دست آید. هویت فن هویتما مدیر فیلمبرداری فیلم است. پس از مدت‌ها این نخستین فیلم نولان است که به جای ساخته شدن با کمپانی برادران وارنر برای یونیورسال ساخته می‌شود.

منبع: مهر
برچسب ها: سینمای جهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر