تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

داوطلبان واکسن کرونای رازی کارت واکسن دریافت می‌کنند

دکتر محمدحسین فلاح مهرآبادی، سخنگوی پروژه واکسن رازی کووپارس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی گفت: بر اساس هماهنگی انجام گرفته با وزارت بهداشت و مصوبه کمیته ملی واکسن، اسامی داوطلبان واکسن کووپارس در سامانه ملی واکسن ثبت می‌شود و به عنوان شهروندان واکسن‌زده قابل استعلام خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۱۰۵۱
۱۴:۲۱ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

کارت واکسن برای داوطلبان واکسن کرونای رازی

دیدارنیوز ـ دکتر محمدحسین فلاح مهرآبادی، سخنگوی پروژه واکسن رازی کووپارس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با اعلام خبر دریافت کارت واکسن رازی کووپارس گفت: تمام افرادی که در فاز‌های اول، دوم و سوم واکسن رازی شرکت کردند، اسامی و کد ملی آن‌ها در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد و در سامانه مربوطه ثبت خواهد شد تا هر زمان استفاده از کارت واکسن اجباری شود، از طریق استعلام اسامی، تایید واکسیناسیون این افراد مشخص شود.

فلاح مهرآبادی همچنین با اشاره به مشارکت حدود ۱۴ هزار نفر در مطالعه فاز سوم واکسن کرونای موسسه رازی، گفت: تاکنون حدود ۱۴ هزار نفر نوبت اول واکسن کوو پارس و حدود دو هزار نفر نیز واکسن نوبت دوم را دریافت کرده اند.

دکتر فلاح مهرآبادی اظهار کرد: به زودی به مرحله‌ای می‌رسیم که بخشی از داوطلبان ۳۵ روز از نخستین تزریق یا ۱۴ روز از نوبت دوم تزریق‌شان گذشته و اثربخشی واکسن رازی در مقایسه با واکسن سینوفارم مشخص و نتایج به سازمان غذا و دارو ارسال خواهد شد.

برچسب ها: واکسن کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر