تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزهای شمال‌غربی بازدید می‌کنند

نایب رئیس کمیسیون امنیت مجلس مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از مرزهای شمال غربی و بویژه مرز با جمهوری آذربایجان خبر داد و گفت: باکو نباید نزاکت دوستی با تهران را مورد خدشه قرار دهد و ایران نفوذ صهیونیست‌ها را بر نمی‌تابد.

کد خبر: ۱۱۰۷۰۰
۱۱:۲۲ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزهای شمال‌غربی بازدید می‌کنند

دیدارنیوز: عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره بررسی تحولات مرزهای شمالی و به ویژه فتنه انگیزی جمهوری آذربایجان در کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: روز یکشنبه 11 مهر در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جلسه‌ای با موضوع بررسی مسائل مرتبط با مرزهای شمال غربی کشور برگزار شد که در آن نشست نمایندگانی از وزارت کشور، وزارت امور خارجه و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشته و گزارشات مربوطه و اطلاعات لازم را در اختیار نمایندگان عضو این کمیسیون قرار دادند.
وی افزود: مرزهای ایران مرزهای امنیت و مرز دوستی است؛ سیاست قطعی ایران همکاری با همسایگان است اما به همسایگان خود از جمله آذربایجان این تذکر را داده‌ایم که همکاری با رژیم اشغالگر قدس می‌تواند نزاکت دوستی با کشور ما را مورد خدشه قرار دهد، زیرا آمریکایی‌ها، رژیم اشغال گر قدس و کشورهای اروپایی به دنبال نفوذ در منطقه برای ایجاد تنش هستند. در حالی که مصلحت منطقه تنش و درگیری نیست.
نایب رئیس کمیسیون امنیت مجلس مجلس خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت مقتدر همه فعالیت‌ها را در منطقه رصد کرده و هر جا لازم باشد تذکر می‌دهیم.
مقتدایی افزود:‌ تیمی از سوی کمیسیون امنیت ملی مجلس مشخص شده است تا از مرزهای شمال غربی بازدید کنند و گزارش آن را برای جلسات آتی کمیسیون تهیه کنند که این بازدید به زودی انجام خواهد شد.
وی در پایان تصریح کرد: آذربایجان همسایه ماست و توقع جمهوری اسلامی ایران از آنها رعایت نزاکت‌های بین المللی و حسن همجواری است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی