تیتر امروز

ستاره جنجالی لیگ برتر علیه واکسن کرونا شد!

جان استونز مدافع تیم ملی انگلیس و منچسترسیتی از زدن واکسن کرونا خودداری کرده و اعلام کرده بدنش در برابر ویروس کرونا مقاوم است.

کد خبر: ۱۱۰۵۷۳
۱۵:۲۵ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰

ستاره جنجالی لیگ برتر علیه واکسن کرونا شد!

دیدارنیوز - نامزد ستاره تیم ملی انگلیس و منچسترسیتی جان استونز، با ارسال پیام آنلاین ضد واکسن جنجال بپا کرد. این خبر زمانی اعلام شد که نشریه «سان» در روز شنبه اظهار کرد که سه نفر از بازیکنان انگلیس از زدن واکسن خودداری کردند.

این ترس وجود دارد که بازنشر یک پست در اینستاگرام توسط «اولیویا نیلور» نامزد جان استونز که رئیس کلینیک زیبایی است و ۴۵۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام دارد باعث شود تا افراد دیگر هم از زدن واکسن کرونا منصرف شوند. او همچنین پست جدیدی را که ستاره تیم بسکتبال اورلاندو مجیک یعنی «جاناتان ایساکز» در اینستاگرام گذاشت و اعلام کرد که سیستم ایمنی بدنش به صورت طبیعی از او در مقابل ویروس محافظت می‌کند، مورد تشویق و تحسین قرار داد.

جاناتان گفته بود: «من متوجهم که در صورت ابتلا به ویروس کرونا واکسن کمک کننده است و باعث می‌شود تا علائم کمتری داشته باشید. اما در مورد من که قبلاً کرونا گرفتم و آنتی‌بادی دارم و با توجه به گروه سنی من و سطح آمادگی جسمانی‌ام ترسی ندارم که بخواهم لزوماً واکسن بزنم.»

او همچنین اضافه کرد: «فکر نمی‌کنم که واکسینه نشدن به معنی مبتلا شدن و واکسینه شدن به معنی مصونیت از ابتلا به ویروس باشد. چه واکسن بزنید و چه نزنید باز هم میتوانید مبتلا به کرونا بشوید.»

نامزد جان استونز هم در واکنش به این پست نوشت: «عالی صحبت کردی.»

برچسب ها: منچسترسیتی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر