تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

ارتش سوریه هویت مردم شهر «جاسم» را شناسایی کرد

ارتش سوریه از صبح امروز رسیدگی به وضعیت تروریست‌ها که حاضر به تسلیم شده بودند و همچنین سربازان فراری از ارتش را در شهر «جاسم» در استان درعا آغاز کرد.

کد خبر: ۱۱۰۴۱۶
۱۳:۴۹ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

ارتش سوریه هویت مردم شهر «جاسم» را شناسایی کرد

دیدارنیوز: ارتش سوریه از صبح امروز (یکشنبه) شروع به حل و فصل اوضاع دهها تن از افراد مسلح، تحت تعقیب و فراری از ارتش و تحویل سلاح‌های آنان در شهر «جاسم» در استان درعا طبق توافق چندی پیش دولت سوریه با تروریست‌ها کرده است.
به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، برای این کار مرکزی در شهر «جاسم» دایر شده است و افراد مسلح و تحت تعقیب با مراجعه به این محل درصدد حل و فصل وضعیت خود بر می‌آیند و اگر سلاحی در دست دارند به ارتش سوریه تحویل می‌دهند.
استان درعا در یک ماه گذشته شاهد اجرای توافقات میان دولت سوریه و عناصر مسلح با میانجیگری روسیه بود و نیروهای ارتش سوریه در پی این توافقات بدون درگیری وارد محله «درعا البلد» در شهر درعا و شهرک‌ها و شهرهای «نوی»، «الیادوده»، «مزیریب»، «طفس»، «تل شهاب»، «حوض الیرموک» و شهرک‌ها و روستاهای دیگر  شده و استان درعا به طور کامل پس از اینکه در سال ۲۰۱۸ از لحاظ نظامی به دست ارتش سوریه افتاد، مدیریت آن نیز به دولت سوریه بازگشت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر