تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

اشرار مسلح پمپ بنزین محلاتی دستگیر شدند

سرهنگ پیام کاویانی، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۲ شروری که در پمپ بنزین محلاتی با شهروندی درگیر و پس از شلیک تیر هوایی از محل متواری شده بودند خبر داد.

کد خبر: ۱۱۰۳۳۵
۱۷:۲۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

اشرار مسلح پمپ بنزین محلاتی

دیدارنیوز ـ سرهنگ پیام کاویانی، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اواخر تیر خبری در خصوص شرارت ۲ تن از اراذل و اوباش در یکی از محله‌های جنوب شرق تهران دریافت کردیم.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد این ۲ متهم با حضور در یکی از پمب بنزین‌ها با شهروندی درگیری لفظی پیدا کردند و پس از سوختگیری و حدود ۲۰۰ متر بالاتر از پمپ بنزین، خودروشان را متوقف و با ادامه درگیری با این شهروند می‌پردازند و پس از شلیک تیرهوایی از محل گریخته‌اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این متهمان که دارای سوابق متعددی همچون درگیری، سرقت، شرارت، استفاده از سلاح گرم و سرد و.. هستند، تصریح کرد: پس از چندین عملیات پلیسی در نهایت متهمان در مخفیگاهشان در یکی از شهر‌های حاشیه تهران دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی، ۲ قبضه سلاح سرد، ۹ عدد فشنگ جنگی و ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر و سایر ادوات مربوطه کشف شد.

وی در پایان گفت: هر ۲ متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر