تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

اشرار مسلح پمپ بنزین محلاتی دستگیر شدند

سرهنگ پیام کاویانی، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۲ شروری که در پمپ بنزین محلاتی با شهروندی درگیر و پس از شلیک تیر هوایی از محل متواری شده بودند خبر داد.

کد خبر: ۱۱۰۳۳۵
۱۷:۲۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

اشرار مسلح پمپ بنزین محلاتی

دیدارنیوز ـ سرهنگ پیام کاویانی، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اواخر تیر خبری در خصوص شرارت ۲ تن از اراذل و اوباش در یکی از محله‌های جنوب شرق تهران دریافت کردیم.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد این ۲ متهم با حضور در یکی از پمب بنزین‌ها با شهروندی درگیری لفظی پیدا کردند و پس از سوختگیری و حدود ۲۰۰ متر بالاتر از پمپ بنزین، خودروشان را متوقف و با ادامه درگیری با این شهروند می‌پردازند و پس از شلیک تیرهوایی از محل گریخته‌اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این متهمان که دارای سوابق متعددی همچون درگیری، سرقت، شرارت، استفاده از سلاح گرم و سرد و.. هستند، تصریح کرد: پس از چندین عملیات پلیسی در نهایت متهمان در مخفیگاهشان در یکی از شهر‌های حاشیه تهران دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی، ۲ قبضه سلاح سرد، ۹ عدد فشنگ جنگی و ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر و سایر ادوات مربوطه کشف شد.

وی در پایان گفت: هر ۲ متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر