تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

مجازات مرد سنگاپوری به دلیل ازدواج دوباره و رابطه منشوری با دو زن

مرد سنگاپوری که با وجود داشتن همسر با زن مالزیایی ازدواج کرده بود بازداشت و به ۲۴ هفته زندان محکوم شد.

کد خبر: ۱۱۰۳۰۲
۱۴:۴۳ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

مجازات مرد سنگاپوری

دیدارنیوز ـ به نقل از یاهو، "یئو سیک کنگ" ۵۵ ساله اهل سنگاپور خود همسری ۴۴ ساله به نام "مدمتان" داشته، اما با زن ۴۷ ساله مالزیایی به نام "اسامی " ازدواج کرده و با دو زن دیگر نیز ارتباط پنهانی برقرار کرده بود.

گزارش‌های پلیس نشان می‌دهد که او با زن قانونی و سنگاپوری‌اش در سال ۲۰۰۵ میلادی ازدواج کرده و یک دختر ۱۵ ساله نیز دارد، اما قصد داشته تا مخفیانه دوباره ازدواج کند.

اکنون این مرد سنگاپوری با توجه به قوانین این کشور با سال‌ها زندان و پرداخت جریمه نقدی روبروست، زیرا قصد داشته تا هم زمان با چند زن باشد و رابطه منشوری با زنان متعدد داشته باشد به همین دلیل قاضی پرونده این مرد هوس باز را به ۲۴ هفته زندان و پرداخت جریمه نقدی به همسر قانونی‌اش محکوم کرد.

برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر