تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

قیمت واکسن نورا چقدر است؟

حسن ابوالقاسمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) گفت: ما هنوز در مورد قیمت واکسن کرونای نورا گفتگو نکرده‌ایم و وزارت بهداشت قیمت واکسن را تعیین می‌کند. هدف ما از تولید این واکسن انجام کار‌های تجاری نبوده، بلکه هدف انجام یک اقدام انسان‌دوستانه بوده و هنوز هم بر آن پایبندیم.

کد خبر: ۱۱۰۲۳۳
۱۰:۰۱ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

قیمت واکسن نورا

دیدارنیوز ـ حسن ابوالقاسمی رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) در پاسخ به سوالی درباره قیمت واکسن نورا توضیح داد: ما هنوز در مورد قیمت گفت‌وگویی انجام نداده‌ایم و وزارت بهداشت قیمت واکسن را تعیین می‌کند و به ما می‌دهد.

او افزود: ما کار‌های بسیاری با این واکسن تولید داخل می‌توانیم انجام دهیم. هم مردم خودمان از این واکسن سود می‌برند و هم اینکه ما در قبال کشور‌های اطراف مسئولیت داریم و باید به آن‌ها هم توجه کنیم. چرا که همه دنیا باید واکسینه شوند تا این بیماری کنترل شود.

ابوالقاسمی ادامه داد: اخیرا این موضوع را از اخبار شنیدم که هم سازمان جهانی بهداشت و هم بسیاری از شخصیت‌های علمی به این امر معترض بودند که چرا در کشور‌هایی تاریخ مصرف واکسن‌ها رو به اتمام است. در حالی که تعدادی از کشور‌ها به واکسن دسترسی ندارند. طبیعتا هر کشوری که مردم خود را واکسینه کرد و واکسن داشت، باید آن‌ها را در اختیار کشور‌های دیگر هم قرار دهد تا همه از واکسن استفاده کنند. ما هم طرفدار این نظر هستیم و معتقدیم که باید به بقیه کشور‌ها هم در این زمینه کمک کنیم.

منبع: میزان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر