تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

قیمت واکسن نورا چقدر است؟

حسن ابوالقاسمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) گفت: ما هنوز در مورد قیمت واکسن کرونای نورا گفتگو نکرده‌ایم و وزارت بهداشت قیمت واکسن را تعیین می‌کند. هدف ما از تولید این واکسن انجام کار‌های تجاری نبوده، بلکه هدف انجام یک اقدام انسان‌دوستانه بوده و هنوز هم بر آن پایبندیم.

کد خبر: ۱۱۰۲۳۳
۱۰:۰۱ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

قیمت واکسن نورا

دیدارنیوز ـ حسن ابوالقاسمی رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله (عج) در پاسخ به سوالی درباره قیمت واکسن نورا توضیح داد: ما هنوز در مورد قیمت گفت‌وگویی انجام نداده‌ایم و وزارت بهداشت قیمت واکسن را تعیین می‌کند و به ما می‌دهد.

او افزود: ما کار‌های بسیاری با این واکسن تولید داخل می‌توانیم انجام دهیم. هم مردم خودمان از این واکسن سود می‌برند و هم اینکه ما در قبال کشور‌های اطراف مسئولیت داریم و باید به آن‌ها هم توجه کنیم. چرا که همه دنیا باید واکسینه شوند تا این بیماری کنترل شود.

ابوالقاسمی ادامه داد: اخیرا این موضوع را از اخبار شنیدم که هم سازمان جهانی بهداشت و هم بسیاری از شخصیت‌های علمی به این امر معترض بودند که چرا در کشور‌هایی تاریخ مصرف واکسن‌ها رو به اتمام است. در حالی که تعدادی از کشور‌ها به واکسن دسترسی ندارند. طبیعتا هر کشوری که مردم خود را واکسینه کرد و واکسن داشت، باید آن‌ها را در اختیار کشور‌های دیگر هم قرار دهد تا همه از واکسن استفاده کنند. ما هم طرفدار این نظر هستیم و معتقدیم که باید به بقیه کشور‌ها هم در این زمینه کمک کنیم.

منبع: میزان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر