تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

مدافع جنجالی: بار دیگر به پرسپولیس بازخواهم گشت!

حسین کنعانی‌زادگان اعلام کرد جدایی او و پرسپولیس طولانی نخواهد بود و روزی بر می‌گردد و باز هم پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد!

کد خبر: ۱۱۰۲۲۵
۰۹:۳۹ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

مدافع جنجالی: بار دیگر به پرسپولیس بازخواهم گشت!

دیدارنیوز - یکی از بازیکنانی که در پایان لیگ بیستم قراردادش با پرسپولیس به پایان رسید محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی پوش این تیم بود. محمدحسین از زمان حضور دوباره در پرسپولیس به مهره فیکس این تیم تبدیل شد و عملکرد بسیار خوبی از خودش به نمایش گذاشت.

کنعانی‌زادگان  از جام ملت های آسیا در امارات تا به الان پای ثابت همه اردوهای تیم ملی بوده و در اکثر بازی‌ها در ترکیب ثابت قرار گرفته است. محمدحسین که در ابتدای لیگ نوزدهم دوباره به پرسپولیس برگشت، عملکرد فوق العاده‌ای از خودش نشان داد و حالا یکی از مهره‌های تاثیرگذار و ثابت تیم ملی در راه رفتن به جام جهانی محسوب می‌شود.

کنعانی‌زادگان بعد از اتمام لیگ بیستم طبق توافقی که از قبل با باشگاه الاهلی قطر انجام داده بود راهی این تیم شد و تا الان هم در همه دیدارهای این تیم به میدان رفته است. عملکرد مدافع ملی پوش کشورمان در تیم جدیدش هم به حدی خوب بود که خیلی زود بازوبند کاپیتانی را به او دادند.

کنعانی‌زادگان مثل سایر بازیکنان فعلی پرسپولیس، از این باشگاه طلب دارد و هنوز نتوانسته مطالبات خود را از پرسپولیس دریافت کند. در خبرها آمده بود کنعانی‌زادگان در تماس با صدری سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس خواهان دریافت طلب خود شده است. از همین رو با محمدحسین کنعانی‌زادگان که در قطر حضور دارد تماس گرفتیم. او در این خصوص به خبرورزشی گفت: این موضوع درست نیست چون من اصلا هیچ بحث مالی با پرسپولیس ندارم. چند سال از بهترین روزهای زندگی ام را در این تیم گذراندم و از ته دل می‌گویم هرچه دارم از پرسپولیس و هوادارانش است.

وی اضافه کرد: هر مسئله ای بین من و پرسپولیس وجود داشته باشد بین خودمان حلش می‌کنیم و اصلا نیازی نیست رسانه ای شود. پرسپولیس خانه من است و اعضای این تیم مثل خانواده من هستند. به نظرم هر اتفاقی بیفتد باید خودمان در خانواده حلش کنیم. بازهم می‌گویم هیچ بحث و اختلاف مالی بین من و پرسپولیس وجود ندارد.

کنعانی‌زادگان تاکید کرد: من عاشق این تیم و هوادارانش هستم و مطمئن باشید جدایی من و پرسپولیس طولانی نخواهد بود و یک روز بر می‌گردم و باز هم پیراهن پرسپولیس را بر تن می‌کنم.

کنعانی‌زادگان در خصوص اینکه شایعه شده او قصد شکایت از پرسپولیس را دارد گفت: این شایعات را کسانی درست می‌کنند که دشمن پرسپولیس هستند. آنها دوست ندارند این تیم آرامش داشته باشد. هدف این افراد تخریب من و برهم زدن تمرکز پرسپولیس در این مقطع حساس است. هواداران به این شایعات توجه نکنند چون من هیچوقت به خودم اجازه نمی‌دهم چنین کاری بکنم.

مدافع ملی پوش الاهلی در پایان در خصوص شرایط خودش در لیگ ستارگان قطر و تیم جدیدش گفت: خدا را شکر شرایطم خوب است و مشکل خاصی ندارم. در تیم جدیدم جا افتادم و سعی می‌کنم مهره مفیدی برای الاهلی باشم. امیدوارم بتوانم با الاهلی نتایج خوبی در لیگ قطر بگیریم و خودم هم عملکرد خوبی داشته باشم.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر