تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

وزیر کشور وارد استان سمنان شد

احمد وحیدی، وزیر کشور دقایقی پیش به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار سمنان از طریق فرودگاه سمنان وارد این استان شد.

کد خبر: ۱۱۰۱۴۶
۱۴:۴۷ - ۰۸ مهر ۱۴۰۰

وزیر کشور وارد استان سمنان شد

 

دیدارنیوز: وحیدی در ابتدای ورود به سمنان، ضمن زیارت امام‌زاده یحیی(ع) این شهر به مقام شامخ شهدای مدفون در این مکان مقدس ادای احترام می کند.
وی در ادامه سفر خود با حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ملاقات می‌کند و بعد از آن برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار سمنان به سالن مطهری اداره کل آموزش و پرورش این استان می‌رود.
بر اساس نظر هیات وزیران، سید محمدرضا هاشمی به عنوان استاندار جدید سمنان انتخاب شد و امروز با حضور وزیر کشور، این مسئولیت را از علیرضا آشناگر، استاندار سابق سمنان تحویل می‌گیرد.


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر