تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

تنبیه بد موقع ناظم فوتسال برای سنگ سفیدی

ناظم‌الشریعه سرمربی فوتسال در آستانه بازی با قزاقستان به دلایل انضباطی، سنگ سفیدی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان را از لیست خط زد.

کد خبر: ۱۰۹۹۴۸
۱۴:۰۳ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

تنبیه بد موقع ناظم فوتسال برای سنگ سفیدی

دیدارنیوز - تیم ملی فوتسال ایران در حالی مسابقه حساس مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ مقابل قزاقستان را واگذار کرد که علاوه بر عدم استفاده اجباری از حسین طیبی و فرهاد فخیم بخاطر آسیب‌دیدگی، محمدرضا سنگ‌سفیدی دیگر بازیکن تاثیرگذار ایران هم بنابر تصمیم سید محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی ایران در فهرست قرار نگرفته بود.

محمدرضا  سنگ‌سفیدی که از سال ۲۰۱۳ عضو تیم ملی فوتسال ایران است و در جام جهانی کلمبیا نیز حضور داشت، در لیتوانی با تجربه بیشتری کار می‌کرد و فرصت بیشتری برای بازی به دست آورد که در چهار مسابقه ابتدایی تیم ملی نیز دو پاس گل داد و روی یک گل دیگر تاثیرگذاری داشت، اما این بازیکن در دیدار با قزاقستان غایب بود.

شماره ۶ تیم ملی فوتسال ایران در نیمه اول دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی مقابل ازبکستان حدود ۱۲ دقیقه در زمین حضور داشت، اما پس از اینکه در یک صحنه تعویض شد، به سمت سرمربی تیم ملی نرفت، با او دست نداد و روی نیمکت نشست که همین اتفاق با عصبانیت ناظم‌الشریعه مواجه شد.

ناظم‌الشریعه به علت این حرکت سنگ‌سفیدی که هنوز مشخص نیست این بازیکن به عمد یا غیرعمد این کار را انجام داده، تصمیم گرفت تا این ملی‌پوش تاثیرگذار را از فهرست دیدار با قزاقستان کنار بگذارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در تصمیمی که به اعتقاد خیلی از کارشناسان عجولانه بود و از روی عصبانیت گرفته شد، سنگ‌سفیدی را از تمرینات قبل از دیدار مقابل قزاقستان و لیست بازی ماقبل نیمه نهایی کنار گذاشت که غیبت این ملی‌پوش بدون تردید در باخت ایران هم تاثیرگذار بود.

سنگ‌سفیدی با توجه به قدرت جنگندگی و موفقیت در نبردهای تن به تن، می‌توانست پس از اینکه ایران دو گل از قزاقستان پیش افتاد، در حفظ توپ و نتیجه موثر باشد، اما ناظم‌الشریعه این بازیکن را از فهرست کنار گذاشته و در اختیار نداشت تا وارد زمین کند تا تیم ملی شکل همیشگی را در این بازی نداشته باشد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر