تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

تصادف مرگبار BMW در بزرگراه مدرس

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو BMW در بزرگراه مدرس خبر داد و گفت: متاسفانه به سبب برخورد‌های متعدد خودرو با گاردریل و بروز آتش‌سوزی دو نفر جان خود را از دست دادند.

کد خبر: ۱۰۹۹۲۶
۱۲:۲۴ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

تصادف  BMW در بزرگراه مدرس

دیدارنیوز ـ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: ساعت ۱۳:۵۱ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف منجر به حریق خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس کمی بعد از خروجی بیهقی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی افزود: دو تیم عملیاتی متشکل از یک تیم نجات و یک تیم اطفای حریق به محل حادثه اعزام شده و آتش‌نشانان با گذشت ۴ دقیقه به محل حادثه رسیده و مشاهده می‌کنند یک دستگاه خودرو BMW شاسی بلند به دلیل نامشخصی با گاردریل‌های بزرگراه برخورد کرده و منحرف شده است.

وی اظهار کرد: خودروی اعلامی در حاشیه بزرگراه در قسمت راست با یک پست برق زمینی و همچنین یک درخت تنومند برخورد کرده که سبب شکسته شدن و سقوط درخت شده است و در نهایت با برخورد با یک تابلو در محل متوقف شده است.

ملکی بیان کرد: متأسفانه خودرو به سبب برخورد‌ها با حریق مواجهه شده است و دو نفر سرنشین داخل آن به دلیل آسیب‌های ناشی از برخورد مجروح شده و در خودرو محبوس بودند؛ این خودرو کاملاً شعله‌ور بود، افراد به سرعت عملیات را شروع کرده و توانستند آتش را خاموش کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پس از خاموش شدن آتش افراد قطعات خودرو را برش دادند و افرادی را که به شدت آسیب دیده بودند خارج کردند که به تشخیص اورژانس مشخص شد که در لحظات اولیه هر دو نفر متأسفانه جان خود را از دست داده بودند.

ملکی خاطرنشان کرد: کمی بعد با حضور جرثقیل خودرو به محل امنی منتقل شد و برای بررسی علت حادثه تحویل پلیس راهور شد؛ در ساعت ۴:۲۹ دقیقه عملیات به پایان رسید و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

تصادف  BMW در بزرگراه مدرس

تصادف  BMW در بزرگراه مدرس

تصادف  BMW در بزرگراه مدرس

تصادف  BMW در بزرگراه مدرس

 

 

منبع: مهر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر